طرز خوابیدن بعد از هایفوتراپی

نحوه خوابیدن بعد از هایفوتراپی
نحوه خوابیدن بعد از هایفوتراپی
shape
برخی از نکات مهم خوابیدن بعد از هایفوتراپی - کلینیک لادن مرکز زیبایی لادن


هر درمان زیبایی نیاز به مراقبت هایی دارد. هایفوتراپی نیز از این قاعده مستثنی نیست. یکی از مهم ترین نکاتی که باید به آن توجه داشته باشید، نحوه خوابیدن شماست. خوابیدن پس از انجام هایفوتراپی، نباید به گونه ای باشد که به درمان شما آسیب برساند و مشکلی را ایجاد کند. پزشک معمولا پس از اتمام کار نکات لازم و ضروری را به بیمار گوشزد می کند و نحوه درست خوابیدن را به او آموزش می دهد. هایفوتراپی یک روش درمانی برای جوان سازی و زیبایی پوست است. اگر قصد انجام این کار را دارید و می خواهید قبل از درمان با طرز خوابیدن بعد از هایفوتراپی آشنا شوید، ادامه مطلب را دنبال نمایید. در این مقاله در مورد طرز خوابیدن بعد از هایفوتراپی صحبت می کنیم و به بیان مهم ترین نکات می پردازیم.

خوابیدن بعد از هایفوتراپی

طرز خوابیدن بعد از هایفوتراپی چقدر مهم است؟

طرز خوابیدن بعد از انجام کارهای زیبایی اهمیت بسیار بالایی دارد. اگر از روش های تزریقی مانند بوتاکس یا فیلر استفاده می کنید، باید در نوع خوابیدن خود دقت بیشتری داشته باشید. خوابیدن روی صورت، بر روی نقاط تزریق فشار وارد می کند و باعث جا به جایی مواد تزریقی می شود. در این موارد معمولا توصیه می شود که به پشت بخوابید و به هیچ عنوان صورت خود را روی بالش قرار ندهید. در برخی موارد نیز بهتر است سر کمی بالاتر از سطح بدن قرار گیرد تا مشکلی ایجاد نشود. اگر از تکنیک هایی استفاده می کنید که نیاز به برش و بخیه دارد، باید به نکات بهداشتی نیز توجه داشته باشید و از ورود میکروب و آلودگی به بدن جلوگیری کنید.

همه چیز درباره هایفوتراپی خط خنده: بدانید

طرز خوابیدن در برخی روش ها اهمیت بسیار زیادی دارد، اما در هایفوتراپی چندان مهم نیست. هایفوتراپی یک روش بی خطر است. در این روش از اشعه برای جوان سازی پوست استفاده می شود. اشعه های تولیدی از لایه های بالایی پوست عبور می کنند و باعث تحریک لایه های زیرین پوست می شوند.

در روش هایفوتراپی خبری از برش و بخیه نیست و خونریزی وجود ندارد. در هایفوتراپی هیچ ماده ای به بدن تزریق نمی شود و نیاز به مراقبت ندارد. از این رو، طرز خوابیدن بعد از هایفوتراپی نیز دارای اهمیت نمی باشد. پس از انجام هایفو هیچ محدودیتی برای خوابیدن ندارید و می توانید مانند سابق استراحت کنید. لازم نیست سر خود را ثابت نگه دارید یا روش خاصی را برای خوابیدن انتخاب کنید. با خیال راحت بخوابید و نگران نتیجه درمان خود نباشید.

خوابیدن بعد از هایفوتراپی

مراقبت های پس از هایفوتراپی

بعد از هایفوتراپی محدودیتی برای خوابیدن ندارید و می‌ توانید مانند گذشته بخوابید، ولی این به این معنی نیست که درمان هایفو نیاز به مراقبت ندارد. پس از انجام درمان هایفو باید نکاتی را رعایت نمایید. این نکات شامل موارد زیر می باشد:

نوشیدنی های الکلی و کافئین دار را ترک کنید و حداقل تا 2 روز از مصرف آن خودداری نمایید. این نوشیدنی ها فعالیت کبد را مختل می کنند و مانع از حذف چربی ها و سم زدایی از بدن می شوند.

تا چند روز پس از انجام درمان هایفو فعالیت های ورزشی خود را محدود کنید و تمرینات و حرکات سنگین و شدید را انجام ندهید.

پوست پس از درمان هایفو کمی ملتهب و حساس می شود. بنابراین توصیه می شود تا 3 روز از دوش آب گرم، سونا و جکوزی دور باشید.

تا 3 روز پس از انجام هایفو، با موهای زائد صورت خود کاری نداشته باشید و از وکس، اپیلاسیون یا موچین استفاده نکنید.

حداقل تا 48 ساعت پس از انجام هایفو استفاده از مواد شیمیایی بر روی پوست خود را محدود کنید و از لوازم آرایشی یا بهداشتی استفاده نکنید

به دنبال کلینیک معتبر هایفوتراپی در تهران هستید؟ کلیک کنید.

نکاتی که درباره خوابیدن پس از هایفوتراپی دانستیم

هایفوتراپی یک روش درمانی غیر تهاجمی است. در این روش خبری از جراحی و برش نیست و حتی تزریقی انجام نمی شود. این روش دوران نقاهت ندارد و مراقب خاصی نمی خواهد. فرد می تواند پس از اتمام جلسه درمانی به فعالیت های روزمره خود بپردازد و محدودیتی برای انجام آن ندارد. یکی از نکاتی که پس از انجام کارهای زیبایی بر روی آن تأکید می شود، نحوه خوابیدن است.

طرز خوابیدن بعد از هایفوتراپی محدودیتی ندارد. فرد می تواند بدون نگرانی مانند دیگر روزها بخوابد. تنها نکته ای که باید به آن توجه داشته باشید، التهابی است که پس از انجام هایفو بر روی پوست ایجاد می شود. اگر پوست حساسی دارید، ممکن است پس از هایفوتراپی دچار التهاب شوید. در این صورت پزشک توصیه می کند تا بهبود التهاب ایجاد شده، طوری بخوابید که فشاری بر روی پوست ایجاد نشود. در صورت توصیه پزشک، این کار را انجام دهید و به پشت بخوابید تا نتیجه بهتری از درمان خود دریافت کنید.

دیدگاه کاربران
تماس و مشاوره رایگان
09331721326