کلینیک لادن

شاک ویو برای درد زانو
شاک ویو برای درد زانو
shape
شاک ویو برای درد زانو تاثیر گذار است؟ - کلینیک لادن مرکز زیبایی لادن
به طور کلی برای درمان درد های استخوانی روش های مختلفی درنظر گرفته می شود. خیلی ها از روش فیزیوتراپی استفاده می کنند. همچنین این روش در بیشتر جاها کاربرد دارد. ولی امروزه روش های دیگری نیز در این خصوص وجود دارند که باید مورد بررسی قرار گیرند. در این خصوص می توانیم به شاک ویو برای درد زانو اشاره داشته باشیم. شاک ویو به طور کلی برای آرتروز به کار می رود. در این مقاله ما می خواهیم شاک ویو برای درد زانو را به طور کلی بررسی کنیم و جزییاتش را نیز مورد بررسی قرار دهیم پس تا انتها همراه ما باشید. شاک ویو برای درد زانو

شاک ویو چیست؟ شاک ویو زانو تاثیر گذار است؟

شاک ویو همان طور که از نامش پیداست بیشتر شامل انثرژی مکانیکی بالایی می باشد که می تواند بر بافت های بسیاری تاثیر گذار باشد. همچنین باید در نظر داشته باشید که در این خصوص یک سری امواج با فرکانس با استفاده می شوند که در درمان درد زانو می توانیم از آن استفاده کنیم. استفاده از شاک ویو بیشتر برای درمان مواضعی استفاده می شوند که آسیب دیده است و در این بخش ها در اثر شاک ویو جریان خون به خوبی گسترش می یابد که ما نیز باید آن را در نظرداشته باشیم. با استفاده از شاک ویو تمامی چسبندگی های استخوانی در ناحیه زانو از بین می رود. البته اگر درد شما چیزی باشد که اذیت تان کند، با استفاده از شاک ویو به طور کلی درد شما در طی جلسات مختلف از بین می رود که باید در نظر داشته باشید. در ادامه به بررسی مزیت های شاک ویو برای درد زانو خواهیم پرداخت.

مزایای شاک ویو برای درد زانو چه می باشد؟

مزایای شاک ویو برای درد زانو بیشتر این است که با استفاده از یک سری امواج می توان بافت هیا آسیب دیده در ناحیه زانو را درمان کرد. اگر آرتروز داشته باشید و این آتروز در ناحیه زانوی شما اتفاق افتاده باشد شاک ویو می تواند درد زانوی شما را درکمترین زمان ممکن از بین ببرد و شما نیز باید آن را در نظر داشته باشید چون مهم است و از درجه اهمیت بالایی برخوردار می باشد و شما نیز باید این مورد را در نظر بگیرید.

کارکرد شاک ویو برای درد زانو چگونه است؟

معمولا محل آسیب دیده توسط پزشک به درستی مشخص می شود. همچنین از یک سری امواج برای جریان انداختن خون در ناحیه زانو استفاده می شود که بر متابولیسم سلولی نیز تاثیر می گذارد. در اثر شاک ویو بافت های آسیب دیده زانو به ترتیب درمان می شوند.

معایب شاک ویو برای درد زانو

در این خصصو باید در نظر داشته باشید که مواردی وجود دارد و در صورت وجود این موارد نباید شما به سراغ شاک ویو برای درمان درد زانو بروید. اگر عفونت در محل زانو باشد نباید این کار انجام شود. پوکی استخوان مانع بزرگی برای شاک ویو درمانی می باشد. زنان باردار نمی توانند از اشک ویو استفاده کنند. در صورتی که تومور در محل باشد و همچنین شکستگی هایی به طور حاد وجود داشته باشد شما نمی توانید از شاک ویو برای درمان درد زانو استفاده کنید و باید این مورد را در نظر داشته باشید. در ادامه به بررسی مزیت های شاک ویو برای درد زانو خواهیم پرداخت.

هزینه شاک ویو برای درد زانو

معمولا قبل از انجام شاک ویو پزشک محل را مورد بررسی قرار می دهد و چند بار شما را ویزیت می کند. سپس تعداد جلساتی برای شما در نظر گرفته می شود. این تعداد جلسات بیشتر به این خاطر است که در هر جلسه از درد زانوی شما کاسته شود. در صورتی که پزشک تخصص بالایی داشته باشد هزینه کار بیشتر می شود. همچینن کلینیکی که قرار است این کار را انجام دهد نیز می تواند بر هزینه شاک ویو تاثیر بگذارد. گیف قرص

بعد از شاک ویو برای درد زانو چه کار کنیم

بعد از انجام این کار ممکن است پزشک یک سری داروی ضد التهابی برای شما تجویز کند. همچنین باید در نظر داشته باشید که پزشک توصیه می کند در محل از یخ استفاده شود تا روند بهبودی بدن شما به طرز مثبتی انجام گیرد و شما نیز باید این مورد را درنظر داشته باشید چون مهم هست و ازاهمیت بالایی نیز برخوردار می باشد و باید شما این مورد را به طور کامل در نظر بگیرید. پزشک اگر متخصص باشد شما را زودتر به نتیجه ای که بخواهید می رساند و شما باید این مورد را درنظر بگیرید.

نتیجه گیری

در این مقاله ما شاک ویو برای درد زانو را بررسی کردیم و جزییاتش را نیز مورد بررسی قرار دادیم. مهمترین نکته در خصوص شاک ویو برای درد زانو این است که این روش به صورت موضعی می باشد و شما می توانید در صورت بروز برخی درد ها از روش شاک ویو برای درد زانو استفاده کنید و به طور کلی شاک ویو برای بیماری هایی مثل آرتروز و درد های استخوانی کاربرد دارد و شما نیز می توانید با مراجعه به یک متخصص به طور کلی از شر درد زانو خلاص شوید.
دیدگاه کاربران
تماس و مشاوره رایگان
09331721326