کلینیک لادن

فیشال صورت جوش دار چگونه است؟
فیشال صورت جوش دار چگونه است؟
shape
فیشال صورت جوش دار چگونه انجام می شود؟ - کلینیک لادن مرکز زیبایی لادن

فیشیال صورت جوش دار

صورت، یکی از مشخص ترین بخش های بدن محسوب می شود و اولین ناحیه ‌ای است که تاثیرات افزایش سن یا استرس‌ های محیطی را به وضوح نشان می ‌دهد، به همین دلیل، فیشیال صورت جوش دار اهمیت زیادی پیدا می ‌کند. تثبیت سلامت پوست بر ظاهر و شادابی صورت اثر می ‌گذارد و کمک می‌ کند تا پوستی جوان و شاداب داشته باشید. فیشیال صورت جوش دار، از سری درمان‌ های مراقبت پوست می باشد که جدای از این که دارای پوست چرب، خشک یا مستعد جوش و آکنه هستید، می ‌توانید از مزایای آن استفاده کنید.

فیشیال برای صورت

فیشیال صورت جوش دار چیست ؟

سطح پوست ما پر از سلول‌ های مرده‌ ای می باشد که در حقیقت از پوست مراقبت می ‌کنند، به صورت ماهانه در حالت طبیعی این سلول ‌های مرده از بین می ‌روند و از صورت خارج می شوند و سلول‌های جدیدی جایگزین آن ها می‌ شوند. از آن جایی که سلول ‌های مرده بر روی سطح پوست تجمع می کنند، از میزان درخشندگی و شادابی پوست کم خواهد شد.

فیشیال پوست، درمان پوستی چند منظوره می باشد که دارای بخار، ماسک صورت، لایه برداری، پاکسازی، ماساژ صورت و انواع کرم ‌ها و لوسیون های کار آمد می باشد. به بیان روان تر، درمانی که به منظور بهبود کیفیت ظاهر پوست و آرامش بیشتر پوست و صورت انجام می شود. روشی که احتیاج به استفاده از محصولات خاصی نیست و اگر به شکل صحیح و متناسب با نوع پوست شما انجام بشود، فواید زیادی را به دنبال دارد. به عنوان مثال، این نکته را باید در نظر گرفت که، لایه برداری نباید روی پوست ‌های حساس پیاده شود.

فیشیال از سری شیوه ‌های جدیدی می باشد که با هدف جوانسازی پوست انجام می ‌شود و از آن جایی که کاملا غیر تهاجمی و ایمن است، خیلی از افراد این شیوه را به دیگر روش ‌های تهاجمی ترجیح می‌ دهند. از دیگر مزایای فیشیال می‌ شود به موارد زیر اشاره کرد :

 • افزایش ترشح کلاژن

 • برداشتن سلول‌ های مرده پوست

 • بهبود کیفیت ظاهری خطوط و لک‌ های ظریف روی پوست صورت

 • پاکسازی منافذ

 • رطوبت دهی و آبرسانی به پوست

اقسام گوناگونی از درمان فیشیال پوست وجود دارد که پزشک با در نطر گرفتن نوع پوست و هم چنین مشکلات پوستی، بهترین آن را برایتان تجویز خواهد کرد. برخی از این روش‌ ها حکم آبرسانی دارند، بعضی دیگر کمک می ‌کنند تا پوست شما سفت و ترمیم بشود، در حالی که برخی دیگر بر روی رفع اشکالات خاص پوستی تمرکز می‌ کنند.

مراحل فیشیال پوست جوش دار

معمولا هر جلسه فیشیال صورت جوش دار با مشاوره شروع می ‌شود و پزشک تشخیص می‌ دهد که چه محصولی و روش درمان برای پوست شما مطلوب تر است. در حقیقت، همان طور که در اول مطلب بیان کردیم، فیشیال یک شیوه ی درمانی چند منظوره می باشد که شامل چند روش مراقبت پوستی در یک فرایند درمان می ‌باشد. در ادامه مطلب به بررسی مراحل این روش درمان پوستی خواهیم پرداخت :

پاکسازی پوست

اول، نواحی صورت و گردن را ماساژ می دهند تا هر گونه مواد آرایشی و آلودگی از روی سطح پوست جدا شود. بعد، صورت با کمک پاک کننده آب گرم و اسفنج یا پد پنبه‌ای تمیز می ‌شود، صورت کامل خشک می ‌شود و پوست بررسی می شود. این مرحله مشخص می‌ کند که در ادامه از چه نوع ماسکی باید بر روی پوست شما مصرف شود.

بخار دهی (بوخور) 

بخار دهی با منظور پاکسازی عمیق تر پوست صورت می گیرد و به مرطوب شدن و شل شدن پوست برای انجام مرحله ی بعدی کمک می ‌کند. امکان دارد در مواردی که پوست بیمار بسیار حساس باشد، پزشک تجویز کند که از بخور صورت استفاده نشود.

لایه برداری

در این قسمت و با در نظر گرفتن نوع پوست شما، سلول‌ های مرده پوستی با کمک کرم لایه بردار، اسکراپ یا بخاردهی از روی سطح پوست شما جدا می‌ شوند. لایه بردارها، دارای آنزیم‌ها و مواد شیمیایی می باشند که پیوند بین سلول‌ های پوستی را شل می ‌کنند و موجب می‌ شود لایه برداری راحت تر انجام شود.

تخلیه

این سمت برای باز کردن منافذی که با چربی‌های مضاف یا سلول‌ های مرده پوستی، پر شده‌ اند انجام می‌ شود، چون که منافذ بسته دلیل تشکیل جوش‌ های سر سیاه و سر سفید و آکنه‌ ها می باشند. این مرحله می‌ تواند به شکل دستی یا با استفاده از ابزار های خاصی انجام بشود. اگر این قسمت به درستی صورت نگیرد، امکان دارد که در صورت بیمار قرمزی یا کبودی رخ دهد و در افرادی که دارای پوست حساس تری هستند، احتمال دارد کمی احساس درد داشته باشند.

ماساژ

فیشیال معمولا دارای ماساژ صورت و بیشتر بخش ‌های فوقانی بدن می باشد که با هدف بهبود تخلیه سیستم لنفاوی و سم زدایی از بدن انجام می‌ شود.

ماسک و دیگر موارد

در این بخش، ماسک مخصوص پوست یا یک آبرسان بر قوی بر روی پوست استعمال می ‌شود تا خشکی پوست رفع شود و مراحل فیشیال با سرم، مرطوب کننده و ضد آفتاب به اتمام می‌ رسد.

پاک سازی پوست جوش دار با دستگاه

دستگاه فیشیال تخصصی هشت کاره مدل M-1898A دستگاهی می باشد که با کمک گرفتن از آن می شود کار های مرسوم برای فشیال را به آسانی انجام داددستگاه فیشیال هشت کاره یکی از این دستگاه‌ ها است که امروزه برای فیشیال در منزل، فیشیال در سالن و همچنین در کلینیک ‌ها از آن استفاده می شود. کم وزن و قابل حمل می باشد، دارای ابعاد نه چندان حجیم است که موجب می ‌شود به آسانی بشود آن را جا به جا کرد. دستگاه فشیال ۸ در ۱ مدل M-1898A در پاکسازی پوست صورت شما کمک می کند تا عالی ترین عملکرد را داشته باشد و از هرنوع آلودگی محیطی و خارجی پاک شود.

فایده های دستگاه فیشیال حرفه ای هشت کاره

در این قسمت به بعضی از فواید فیشیال با دستگاه اشاره می کنیم :

 • کم شدن استرس 

 • پاکسازی و سم زدایی پوست

 • ضد پیری

 • درمان جوش

 • بر طرف کردن پف زیر چشم

 • ماساژ صورت موجب افزایش گردش خون خواهد شد

 • جوانسازی پوست

 • بر طرف کردن جوش های سر سفید و سر سیاه 

 • باز کردن تمام منافذ پوستی

 • لایه برداری پوست

 • صاف شدن پوست

 • پوستی نرم و درخشان به شما هدیه می دهد

 • افزایش توانایی جذب پوست

 • رنگ پوست شما را یکدست می کند

مراقبت های بعد از فیشیال پوست

فیشیال صورت چرب

یکی از مهمترین و اساسی ترین نکاتی که در پوست چرب باید رعایت شود و به آن اهمیت داد پاکسازی آن است . در پوست های چرب چین و چروک دیرتر تشکیل می شود و مثل بقیه ی انواع پوست می شود از بوتاکس برای بر طرف کردن چین و چروک های این نوع پوست هم استفاده کرد. همچنین برای از بین بردن موهای زائد صورت چرب هم لیزر موهای زائد توصیه می شود.

یکی از مهمترین نکات اولیه که برای پاکسازی پوست چرب باید انجام شود و به آن اهمیت زیادی داد، این است مناسب ترین پاک ‌کننده هایی که برای صورت چرب هستند را تهیه کنید. در نظر داشته باشید که این پاک کننده ‌های صورت نباید خیلی قوی باشند، چون که پوست با استفاده از آن ها بیش از حد خشک خواهد شد.

برای اینکه از اشکال مختلف پاک ‌کننده های پاکسازی پوست چرب آسودگی بیشتری داشته باشید و به بهترین شکل های ممکن صورتتان را شستشو دهید، باید قبل از اینکه صورت آرایش شده خود را با آب شست و شو دهید، صورت را با پاک‌ کننده های آرایشی کاملا پاک کنید.

پاک ‌کننده هایی که کیفیت خوب و عالی دارند به درست ترین شکل ممکن صورت چرب را پاک می کنند. از آنجایی که تمیز کردن صورت با استفاده از تعدادی از پاک کننده‌ ها ممکن است که پوست جوش های بیشتری بزند، بهتر است از پاک کننده‌ هایی استفاده کنید که امتحان خودشان را پس داده اند.

اگر شما با اسکراپ صورت خود را شست و شو می کنید، باید در جریان باشید که رطوبت پوست شما به طور کامل حفظ می شود و نرمی و طراوتی که در پوست شما می باشد دو برابر می شود.

جمع بندی :

اگر شما همه جز آن بخش از اشخاصی هستید که با پاکسازی و جوانسازی پوست در منزل به پوستی شاداب و سالم دست پیدا نکرده اید و نتیجه ی دلخواه را به دست نیاوردید، بهتر است که شیوه ی درمانی که جدیدا خانم های بسیاری از آن استفده کرده اند و علاقه ی خود را نسبت به آن نشان داده اند را امتحان کنید.

یکی از این روش های لایه برداری پوست صورت که هیچ گونه عوارضی و مشکلی از آن ثبت نشده است، فیشیال صورت می باشد که با هر نوعی از پوست صورت متناسب می باشد و نتیجه ی مطلوبی را در پی داشته. نکته دارای اهمیت در خصوص این راه درمانی این است که فق در یک جلسه 1 ساعتی، می‌ تواند خیلی از معضلات پوستی، مثل جوش ‌های سرسیاه یا کومودن را ب طرف کند. به همین دلل است که به عنوان یک شیوه ی درمانی عالی و اثبات شده برای محافظت از پوست در کل دنیا مورد استفاده قرار می ‌گیرد.

دیدگاه کاربران
تماس و مشاوره رایگان
09331721326