کلینیک لادن - مرکز لیزر موهای زائد - لاغری و زیبایی

هایفوتراپی گردن چیست؟

عوارض هایفوتراپی گردن

هایفوتراپی گردن معمولا به منظور رفع عوارض ناشی از افزایش سن که در گردن نمایان می شود، انجام می گیرد. معمولا گردن و پوست آن، علائم پیری و افتادگی را زودتر از دیگر قسمت های بدن نشان می دهد. همچنین غبغب نیز یکی از عوارض افزایش سن است که متاسفانه بسیاری از اشخاص بسیار زودتر از سن پیری به آن دچار می شوند.

افزایش سن و نمایان شدن آثار آن بر رنگ و‌ رخساره واقعیتی است که هیچ انسانی تمایل به رویایی با آن را ندارد. به همین دلیل اغلب افراد به دنبال  راهکارهای مبارزه با این اتفاق در زندگی خود هستند. هایفوتراپی گردن از جمله راهکارهای عملی و همچنین نتیجه بخش برای این منظور بوده که جهت رفع غبغب و افتادگی پوست گردن امروزه مورد استفاده قرار می‌گیرد.

عوارض هایفوتراپی گردن

هایفوتراپی چیست؟ بررسی هایفوتراپی گردن

چاره جویی برای حفظ زیبایی از قدیم مورد توجه بشر بوده و از همان دوران ابتدایی شکل گیری زندگی بشر بر روی کره زمین، یکی از دغدغه های انسان یافتن اکسیر زیبایی و جوانی بوده است. سالیان سال تحقیق به دست انسان در حال حاضر او را در جایگاهی قرار داده است که اکنون توانسته به یک سری امکاناتی دست نظیر هایفوتراپی دست یابد.

هایفوتراپی گردن و صورت یکی از پیشرفته ترین روش های زیباسازی و جوان سازی پوست است که امروزه از استقبال بسیار خوبی برخوردار است. استقبال از تکنولوژی هایفوتراپی گردن و صورت یک اتفاق ساده نیست. بلکه ریشه در نتایج مطلوب این سبک لیفتینگ و جوان سازی پوست دارد.

طبق تحقیقات به عمل آمده ثابت شده است که هایفوتراپی یک راهکار کاملا ایمن بوده و جهت رفع چین و چروک صورت، حلقه و سیاهی دور چشم، چروک و افتادگی پوست گردن و غیره تاثیرات بسیار  مفید و قابل تقدیری می گذارد‌.

هایفو یک واژه انگلیسی بوده و به مخفف امواج متمرکز فرا صوت با شدت بالا اطلاق می شود. همچنین یک روش کاملا غیر تهاجمی و جدید است که مهمترین کاربرد آن لیفتینگ و سفت کردن صورت می باشد.

در واقع تکنولوژی که در هایفوتراپی به کار می رود همان تکنولوژی است که سالیان است در مراکز سونوگرافی برای عکس برداری داخلی مورد استفاده قرار دارد.‌ البته نحوه عملکرد دستگاه سونوگرافی و هایفوتراپی متفاوت از یکدیگر است. به نحوی که در هایفوتراپی یک دسته امواج فرا صوت به صورت متمرکز بر یک قسمت خاص از بدن تابانده می شود.

انرژی که از دسته متمرکز امواج عبور می کند رشته های کلاژن سازی پوست را هدف گرفته و آن ها را تحریک به تولید کلاژن می کند. از آنجایی که کلاژن یکی از حیاطی ترین بخش پوست به شمار رفته و نتیجه تحلیل و کمبود آن در پوست موجب چروک و افتادگی آن می شود.

معمولا هر انسانی با گذر عمر در سنین بالا با این پدیده روبه به رو می شود. به این ترتیب اگر شما جزو آن دست از افرادی هستید که با پیری و چین و چروک صورت میانه خوبی نداشته و نمی خواهید به راحتی تسلیم چرخه عادی طبیعت شوید، می توانید به دستگاه هایفوتراپی پناه ببرید. البته سوء تفاهم نشود، این کار فقط باید به دست متخصصان با تجربه صورت بگیرد. بنابراین شما تصور نکنید که می توانید دستگاه هایفو گرافی را تهیه کرده و خود در منزل این کار را انجام دهید.

هزینه هایفوتراپی گردن

مزایا و معایب هایفوتراپی گردن

همانطور که گفتیم هایفوتراپی یک شیوه غیر تهاجمی جوانسازی بوده و طبق مطالعات و تحقیقات صورت گرفته معایب جدیدی و خاصی برای این شیوه جوانسازی پیش بینی نشده است. شاید در طول فرایند انجام هایفوتراپی گردن و صورت برخی افراد با اندکی سوزش و قرمز مواجهه شوند، اما واقعا هیچ عیب جدی و غیرقابل چشم پوشی برای این شیوه لیفتینگ پوست گردن و صورت تاکنون ارائه نشده است. اما در رابطه با مزیت های آن باید بگویم که فواید بیشماری دارد که برخی از رایج ترین آن ها به شرح زیر است.

  • بهبود پوست گردن
  • صاف و یکدست شدن پوست گردن
  • رفع سیاهی و تیرگی پوست گردن
  • رفع شل شدگی و افتادگی پوست گردن
  • رفع غبغب
  • سفت شدن پوست گردن
  • رفع تمام چین و چروک های روی پوست گردن
  • بازیابی طراوت و جوانی اولیه در ناحیه اطراف گردن
  • بدون درد و عوارض جانبی شدید
  • مقرون به صرفه تر بودن نسبت به بسیاری از روش های دیگر

هایفوتراپی

آیا هایفو گردن واقعا تاثیر دارد؟

در پاسخ سوال مذکور باید بگویم که بله هایفوتراپی گردن و صورت واقعا نتیجه بخش بوده و هر روزه هزاران هزار نفر در اقصی نقاط دنیا به واسطه این روش جوانسازی، چین و چروک های صورت و گردن خود را برطرف می کنند.

البته ناگفته نماند که در سال ۲۰۰۹ سازمان غذا و داروی ایالات متحده یا به عبارت دیگر اف‌دی‌ای تاییدیه این روش جوانسازی را صادر کرده است. این تاییدیه حاکی از آن است هایفو نه تنها تاثیرات خوب و مطلوبی بر روی پوست دارد بلکه در صورت اجرای درست و به دست خرفه ای ها در این زمینه هیچگونه عوارض سویی بر روی پوست صورت و گردن از خود بر جای نمی گذارد.

به این ترتیب اگر دغدغه شما این است که آیا صرف هزینه برای این روش نتیجه بخش است و همچنین به منزله هدر دادن پول نیست، می توانید با خاطری آسوده به این دغدغه خود پایان بدهید و به دنبال یک متخصص زیبایی با تجربه و خوش آوازه در این حوزه باشید.

حتی می توان گفت که زیباسازی و جوان سازی گردن و صورت به واسطه تکنولوژی هایفوتراپی، نسبت به جراحی های پر هزینه و همچنین خطرناک زیبایی بهتر و مقرون به صرفه تر است.

منتهی نکته ای که در این باره نباید شما آن قافل شوید این است که نتایج مطلوب و مثبت هایفو گرافی بلافاصله بعد از اولین جلسه ظاهر نمی شود و نیاز به کمی زمان و حوصله دارد. در واقع تاثیرات مثبت و هیجان انگیز این روش جوانسازی را شما حداقل چند ماه پس از شروع دوره درمان مشاهده خواهید کرد.

البته یک راهکار ساده برای اثبات ادعای ما این است که شما می توانید به سراغ آن دسته از کسانی بروید که تجربه بهره بردن از این روش را دارند. به هر حال ما انتظار نداریم که شما بدون هیچگونه تحقیقی به گفته های ما اعتماد کنید. بلکه برعکس یکی از توصیه های مهم ما در این باره این است که تحقیق کرده و با چشم کاملا باز برای لیفتینگ صورت به روش هایفوتراپی تصمیم گیری کنید.

هایفوتراپی گردن

عوارض هایفوتراپی گردن چیست؟

یک باور غلط در رابطه با هایفوتراپی و جوان سازی گردن و صورت با آن وجود دارد و این باور غلط این است که برخی فکر می کنند دستگاه هایفوتراپی  دارای عوارض بوده و ممکن است پوست را بیمار یا معیوب کند. بنابراین به دلیل وحشت از عوارض لیفتینگ یا هایفوتراپی از مزایا و فایده این تکنیک خود را محروم می کنند.

با توجه به توضیحات ارائه شده در مباحث قبلی باید بگویم که هایفوتراپی گردن یک روش زیبا و جوان سازی بدون عارضه جدی به شمار می رود. زیرا نفوذ امواج هایفوتراپی به پوست گردن بدون نیاز به هیچ نوع برش و بخیه ای صورت می گیرد. همچنین آثاری از سوختگی ناشی از نفوذ اشعه به بافت پوست نیز بر جای نمی ماند. هر چند که هایفوتراپی با تخریب سلول‌های پوست گردن به همراه است.

اما تخریب سلول‌های عمیق پوست گردن در راستای افزایش کلاژن و اکسیژن سازی در پوست اتفاق می افتاد. به نحوی هیچگونه اثرات سویی نه بر روی سلامتی دارد و نه آن که اثر و ضایعه ای که موجب کاهش زیبایی پوست شود از خود بر جای می گذارد. بلکه تنها اثری که این تکنولوژی بر روی پوست دارد این است که پوست را برای جوان شدن تحریک کرده و در  راستای آن عوارض ناشی از افزایش سن بر روی گردن  را نیز محو می کند.

البته ناگفته نماند اگر شما برای این منظور فردی مبتدی و تازه کار را انتخاب کنید، احتمال بروز یک سری عوارض نظیر سوختگی و آسیب پوست گردن برای شما وجود دارد. تمام فوایدی که ما برای هایفوتراپی گردن برشمردیم در صورتی دست یافتنی است که این اقدام به دست یک شخص متخصص و کارکشته صورت بگیرد.

همچنین این شیوه لیفتینگ صورت و گردن کاملا بدون درد نیز است. مگر در موارد بسیار کم برخی از افراد در طول درمان احساس سوزن سوزن کرده یا درد خفیف داشته باشند. معمولا شایع ترین عارضه ای که برخی از افراد از آن به عنوان عوارض هایفوتراپی یاد می کنند قرمزی پوست است.

قرمزی پوست در لیفتینگ هایفوتراپی از نظر علمی یک پدیده کاملا طبیعی بوده و واکنش پوست به انرژی دریافتی است. که در حالت عادی نیز این اتفاق برای پوست رخ می‌دهد . البته این عارضه نیز بسیار کوتاه مدت بوده و فقط تا چند ساعت پس از لیفتینگ می توان پوست برخی از افراد  که حساس و ضعیف است را قرمز دید. برخی نیز ممکن است تورم بعد از هایفوتراپی را تجربه داشته باشند که این اتفاق نیز به ندرت و کاملا گذرا است.

همچنین بخوانید : مزوتراپی غبغب چیست؟

هایفو گردن

قیمت هایفوتراپی گردن

قیمت هایفوتراپی گردن به عوامل متعددی بستگی دارد. بنابراین ارائه یک مبلغ ثابت در این زمینه تقریبا ممکن نیست. به همین دلیل اگر شما به این شیوه مدرن و در عین حال مثمرثمر ایمان داشته و تصمیم به جوانسازی پوست صورت و گردن خود به واسطه آن دارید، جهت دریافت اطلاعاتی کامل در رابطه با هزینه باید به یک کلنیک زیبایی با سابقه در این حوزه مراجعه کنید.

سپس پزشک متخصص پس از معاینه هایی که انجام می دهد، نظر خود را در رابطه با حد و حدود هزینه مورد نیاز برای دریافت نتیجه مطلوب و رضایت بهش به شما ارایه خواهد داد. معمولا بهترین کلنیک های زیبایی در حین مشاوره هایی که ارائه می دهند در رابطه با تمام خدمات و هزینه های ناشی از آن نیز صحبت خواهند کنید

بنابراین علاوه بر اطلاعاتی که شما از حد و حدود هزینه های مورد نیاز برای این منظور به دست می آورید با روش و فرایند کار نیز بیشتر آشنا شده و به این ترتیب تصمیم گیری نیز برایتان راحت تر خواهد شد. البته باید متذکر شویم که هرگز کیفیت و تجربه را به هزینه کمتر ترجیح ندهد. به عبارت دیگر، پزشکان زیبایی تازه کار به دلیل نداشتن تجربه کافی، قادر نیستند شما را به آن چیزی که می خواهید برسانند.

به همین دلیل، بهتر است که شما قبل از هر اقدامی ابتدا خوب تحقیق کرده و یک متخصص خوب و با تجربه را برای دریافت خدمات مرتبط با هایفوتراپی انتخاب کنید. زیرا همانطور که گفتیم در غیر این صورت سلامتی و زیبایی پوست شما در معرض خطر خواهد بود.

البته ناگفته نماند  که لیفتینگ صورت به روش هایفوتراپی نسبت به بسیاری از روش‌هایی دیگر نظیر جراحی زیبایی اقتصادی تر بوده و علیرغم نتایج مطلوب و قابل اعتمادی که دارد، با صرف هزینه کمتری صورت می گیرد.

هایفوتراپی غبغب و گردن

سوالات متداول

آیا هایفوتراپی دارای عوارض جانبی است؟

به صورت کلی لیفتینگ و زیباسازی پوست صورت و گردن به واسطه هایفوتراپی فاقد عارضه بوده و عوارض احتمالی برای این سبک جوان سازی بسیار نادر است. البته به شرط آن که فرایند درمان به واسطه یک متخصص زیبایی با تجربه و خبره صورت بگیرد.

آیا بلافاصله پس از هایفوتراپی چین و چروک صورت و گردن از بین می رود؟

خیر نتایج حاصل از هایفوتراپی حداقل چند ماه پس از شروع درمان ظاهر خواهد شد.

آیا هایفوتراپی درد دارد؟

قطعا باید بگویم که این شیوه لیفتینگ کاملا عاری از هر نوع درد بوده و بسیار ساده و راحت است. البته در موارد اندکی برخی شاید احساس سوزن سوزن یا سوزش بسیار خفیف را حس کنند.

آیا هایفوتراپی خطرناک است؟

هایفوتراپی کاملا بی خطر بوده و حتی سازمان غذا و داروی آمریکا نیز این روش جوانسازی صورت را مورد تأیید قرار داده است.

آیا هایفوتراپی نتیجه بخش است؟

طبق تحقیقات و تجربه های کسب شده با قاطعیت تمام می توان به این سوال پاسخ مثبت داد‌.

کلام آخر

هایفوتراپی گردن و صورت یکی از بهترین و مقرون به صرفه ترین راه های لیفتینگ و جوانسازی می باشد که امروزه در سراسر دنیا طرفداران زیادی پیدا کرده است. همچنین تا به امروز افراد زیادی در اقصی نقاط دنیا لذت جواد شدن بدون درد و عارضه جدی را با این سبک تجربه کرده اند. بنابراین اگر شما به دنبال انتخاب بهترین روش برای جوانسازی پوست گردن و صورت خود هستید، ما با اطمینان خاطر این شیوه را به شما پیشنهاد  می دهیم.

2/5- میانگین امتیازات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *