کلینیک لادن - مرکز لیزر موهای زائد - لاغری و زیبایی

لاغری موضعی ران پا با دستگاه کرایولیپولیز

لاغری ران پا

لاغری موضعی ران پا :

جدیدا تعداد کثیری از بانوان از ظاهر ناپسند پاهای خود رضایت ندارند. شما باید در جریان باشید که فقط یک حرکت خاص یا یک رژیم غذایی به تنهایی نمی تواند در لاغری موضعی بدن موثر باشد. لاغری موضعی در ران پا و ساق پا و حتی باسن به دنبال کردن نکات و همچنین انجام حرکات خاصی احتیاج دارد تا با فعال کردن عضلات در کل بدن و آب کردن همزمان کالری در بالا تنه و پایین تنه، تناسب زیبایی در عضلات بدن به وجود بیاورد. در ادامه این مقاله به بررسی دستگاه های لاغری موضعی ران پا پرداخته ایم پس با ما همراه باشید.

لاغری ران پا

حالا راز لاغری موضعی  ران پا و ساق پا در چیست؟ در واقع  هیچ ورزش یا غذایی به طور محصور، نمی تواند به کم شدن وزن و سوزاندن چربی پاها کمک کند اما رعایت کردن چند نکته که تاثیر متقابلی بر روی هم دارند، می تواند به این نکته مهم کمک کند. تناسب سایز باسن و ران پاها نسبت به بالا تنه نقش مهمی در خوش اندامی دارد. با ورزش و رژیم غذایی مناسب به لاغری سریع ران و باسن خواهید رسید.

نحوه لاغری موضعی ران پا با دستگاه کرایولیپولیز :

کرایولیپولیز یک شیوه ی غیر تهاجمی است که دمای انجماد سرد را بر سلول‌ های چربی شما پیاده می کند و در نتیجه فرم ظریف‌ تر از ناحیه تحت درمان تشکیل می دهد. این روش درمانی از نام یونانی برای سرمای یخی «کریو»، چربی «لیپو» و تجزیه «لیز» استفاده کرده است، از این درمان با نام‌های «لیپولیز برودتی»، «کرایو لیپو»، «لیپو فریز» و «چربی» هم یاد شده. یخ زدگی”. مخصوصا در ناحیه داخلی و خارجی ران موثر است.

در طول درمان، مرگ سلولی سلول های چربی با بکار گیری از یک دستگاه مکش پدال خنک کننده شروع می شود. سلول های چربی پیش از آنکه سلول های پوست منجمد شوند، هیچ صدمه ای به انواع دیگر سلول ها وارد نمی کند. پس از یک جلسه درمان کرایولیپولیز ران، سلول های چربی از بین می روند و توسط فرآیندهای متابولیک (ادرار) طبیعی شما از بدن دفع می شوند.

 

هنگام کرایولیپولیز ران ها چه اتفاقی در بدن می افتد؟

پیش از آغار درمان واقعی کرایولیپولیز، یک نیروی پزشکی آموزش دیده از یک کولیس برای اندازه گیری لایه های چربی داخلی یا خارجی ران استفاده می کند و از یک پارچه محافظ کرایو برای مراقبت از نواحی بدن در برابر سوختگی های برودتی استفاده می کنند. دستگاه تخصصی ما روی ران پای شما قرار می گیرد و پنل ها خنک کردن پوست شما را آغازمی کنند.

بیشتر بیماران از این احساس به عنوان ناراحتی خفیف یاد می کنند. خیلی از مراجعه کنندگان ما در زمان درمان کارهای دیگری مثل خواندن، کار یا پیگیری یک برنامه تلویزیونی را انجام می دهند. درمان کرایولیپولیز داخلی ران شما در صورت علاقه  می تواند با ماساژ دستی انجام شود.

کرایولیپولیزر چه معضلاتی را برطرف می‌کند ؟

شخص مناسب برای کاهش چربی با استفاده از کریولایپولیز ، فردی است که اندامش قبل از درمان هم تقریبا متناسب است اما برآمدگی‌ های چربی سرسختی در بدن خود دارد که به آسانی با رژیم و ورزش رفع نمی ‌شوند. از آنجا که کریولایپولیز در یک زمان تنها یک منطقه کوچک را تحت درمان قرار می دهد ، نباید از آن برای کم شدن وزن کلی بدن استفاده شود.

کول‌اسکلاپینگ (کرایولیپولیزر)  یک شیوه ی تایید شده توسط  FDA است که می ‌تواند برای فرم ‌دهی بدن در اشخاصی با شاخص توده بدنی ( ( BMI 30 و یا کمتر و رفع کردن چربی ‌های موضعی محدود قابل مشاهده در نواحی زیر مورد استفاده قرار گیرد :

 • زیر چانه (غبغب)
 • اطراف بند سینه بند
 • شکم
 • پهلوها
 • چربی‌های زیر باسن

بعضی افراد از کرایولیپولیز برای نواحی دیگری مثل چربی‌های پشت کمر، کنار باسن، داخل ران، داخل زانوها، بازوها و مچ پا نیز استفاده کرده ‌اند.بعضی دیگر از افراد هم امکان دارد از کرایولپولیز، برای درمان سلولیت استفاده کرده باشند. اگرچه بهبود سلولیت جزو توانایی های دستگاه ثبت نشده ، و مطالعات بالینی مشحصی برای ثابت کردن نتایج و ایمنی این روش بر درمان سلولیت انجام نشده است.

بیشتر بخوانید : کرایولیپولیز چیست؟

لاغری ران پا

آیا بعد از درمان احتیاجی به مصرف  مکمل یا پیروی از یک برنامه ورزشی  یا رژیم غذایی می باشد ؟

بعد از درمان با کول‌اسکالپینگ احتیاجی به مصرف هیچ گونه مکملی نمی باشد. این روش، یک روش نیازمند به رژیم غذایی و برنامه ورزشی نیست، پس فرد احتیاجی به تغییر عادت‌ های شکل زندگی خود ندارد. به طور کلی اکثر بیماران احساس می‌ کنند انگیزه بیشتری برای مراقبت از خود بعد از درمان با کرایولیپولیز دارند. به طوری که انگار بدن جدیدی پیدا کرده‌ اند و حتی علاقه دارند بیشتر از خودشان مراقبت کنند.

قبل و بعد لاغری ران پا

بهترین دستگا پیشنهادی برای لاغری موضعی :

روش های لاغری موضعی با دستگاه عبارت است از :

 • لیزر اسکالپشور (لیزر لاغری)
 • دستگاه لاغری اوندا
 • دستگاه لاغری ترو اسکالپ
 • دستگاه لاغری آیکون
 • دستگاه لاغری اکسیلیس
 • دستگاه اگزیمیا
 • آر اف فرکشنال
 • آر اف وکیوم
 • کرایولیپولیز (پیکر تراشی با سرما)
 • کویتیشن
 • لیپوماساژ (با ال پی جی)
 • شاک ویو
 • کربوکسی تراپی
 • مزوتراپی
 • هایفو.

دستگاه های زیادی برای لاغری موضعی وجود دارد ؛ اما باید دید که کدام یک از روش ها تاثیر گذاری بیشتر و عوارض جانبی کمتری را نسبت به بقیه دستگاه ها دارد. دستگاه های لاغری موضعی کویتیشن، شاک ویو،ال پی جی، کرایولیپولیز،آر اف فرکشنال، آر اف وکیوم از موثر ترین دستگاه های لاغری می باشند که تاثیر خیلی خوبی روی بدن مراجعه کنندگان گذاشته و متقاضیان بسیاری را در دنیا دارد.

حرف آخر :

روش‌های لاغری موضعی همگی شیوه ی کار خاص خودشان را دارند، اما انجام این روش‌ها بدون استفاده از رژیم غذایی مناسب و ورزش مرتب ماندگاری زیادی نخواهد داشت . فراموش نکنید در روش‌های موضعی، تنها چربی‌های زیر پوستی از بین می روند و برای از بین بردن چربی‌های احشایی که می‌توانند خیلی خطرناک باشند حتما از رژیم غذایی و ورزش مناسب استفاده کنید.

تیم کلینیک لادن آماده ارائه خدمات لاغری در تهران می باشد و شما متقاضیان محترم می توانید با مراجعه به وب سایت کلینیک لادن ، آدرس را جهت گرفتن مشاوره و خدمات لاغری دریافت کنید و یا به صورت حضوری اقدام بفرمایید.

آیا این مقاله برای شما مفید بود؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20% تخفیف

تخفیف ویژه لیزر موهای زائد کلینیک لادن (از 10 الی 15 بهمن)

  20% تخفیف

  تخفیف ویژه لیزر موهای زائد کلینیک لادن (از 10 الی 15 بهمن)