کلینیک لادن

لیزر موهای زائد سینه چطور انجام میشود؟
لیزر موهای زائد سینه چطور انجام میشود؟
shape
لیزر موهای زائد سینه به چه صورت انجام میشود؟ | کلینیک لادن مرکز زیبایی لادن

لیزر موهای زائد سینه

جدیدا واسه خلاص شدن از دست موهای زائد بدن روش لیرز خیلی کارایی داره. لیزر موهای زائد سینه بهترین و امن ترین راه برای حذف دائمی موهای زائد سینه هستش. از اونجایی که بیشتر روش‌ های زیبایی و درمانی، هر چقدر هم که امن و کم تهاجم باشن، استفاده ازشون بازم یک سری عوارض دارن پس بهتره برای لیزر موهای زائد سینه به مراکز معتبر مراجعه کنید.

هزینه لیزر موهای زائد سینه

قبلا قیمت لیزر رو نسبت به تعداد شات‌های دستگاه حساب می کردند؛ ولی جدیدا قیمت گذاری با توجه به ناحیه ‌ی مد نظر مراجعه کننده و جنسیت فرد انجام میشود. مثلاً هزینه لیزر موهای زائد زیر بغل بانوان با هزینه لیزر موهای زائد زیر بغل آقایان فرق دارد. عوامل تاثیر گذار بر هزینه لیزر این روزا به سه تا عامل کلی و اصلی بستگی داره :  دستگاه لیزر، مهارت و تجربه‌ ی کادر درمانی و همچنین ناحیه‌ ی تحت درمان. دستگاه لیزرو مهارت و تجربه ی کادر درمانی، باعث مشخص شدن قیمت پایه‌ای برای لیزر هر ناحیه هستش. در ادامه  مقاله درباره ی تاثیر گذاری دستگاه لیزر و مهارت کادر درمانی برای هزینه لیزر و میزان تاثیر آن صحبت کردیم. لیزر موهای زائد سینه  

دستگاه لیزر 

این روزا دستگاه‌ها و تکنولوژی‌های لیزر تاثیر گذارتر، قوی تر و پیشرفته‌ تر از هر دوره ای  شدن. هر چقدر یک کلینیک دستگاه‌های بروز تر و پیشرفته‌ تری داشته باشه ، هزینه‌ ی ابزار و محصولات مصرفی بیشتر، تاثیر لیزر روی حذف موهای زائد بالاتر و به طبع هزینه لیزر موهای زائد سینه گرون‌ تر خواهد بود.

مهارت و تجربه‌ی کادر درمانی

در لیزر کردن موهای زائد چیزی از دستگاه هم مهم‌ تره ، تجربه و تخصص کادر لیزر درمانی هستش. فراموش نکنید که ، کسی که بدن شما را لیزر می‌کنه ، اپراتور لیزر درمانی هستش نه اون دستگاه لیزر. پزشک شما بهترین دستگاه لیزر را برای شما تجویز می‌کنه و اپراتور لیزر هم تاثیر گذار ترین درمان را برای شما انجام میده.   هرچه اپراتور ماهرتر باشه، تاثیر گذاری لیزر بالاتر و عوارض آن کاهش می یابد. چیزی که معقوله این است که کادر درمانی حرفه ‌ای ، هزینه ی بیشتری هم بگیرد. پس این مرحله هم تاثیر چشم گیری بر هزینه لیزردرمانی در کلینیک‌های مختلف دارد. لیزر موهای زائد سینه

عوارض  لیزر موهای زائد سینه

  موهایی در یک قسمت از بدن وجود دارد، همگی دارای رشد یکسان و همزمان نیستند ، درحالی که خیلی از موهای یک قسمت از بدن قدرت رویش بالایی دارند ، برخی دیگر در از موهای بدن هم توانایی رویش کمتری دارند ، پس باید برای رفع کل این موها ، لیزر درمانی در چند جلسه با فاصله ی ماهانه انجام بشه ، این گونه همه ی موهای یک قسمت در اثر لیزر درمانی به طور یکسان از بین می روند. راجب خطرات لیزر موهای زائد سينه اول باید ذکر کرد که سینه هم مثل زیر بغل دارای غدد لنفاوی زیادی هستش که باید دید لیزر موهای این ناحیه منجر به تحریک غدد لنفاوی میشه یا نه ؟ در جوابه این سوال می شود گفت که روش لیزر موهای زائد مثل یقیه ی عمل های زیبایی خوبی ها و بدی های خودش رو داره که در این بین وجود عوارضی مثل: سوختگی با لیزر، تاول، عفونت، تورم، قرمزی ، جوش و. . . از جمله بدی های این روش هستن. ولی نگران این عوارض نباشید چون گذرا و موقتی هستن. در صورت رخ دادن در چند روز پس از لیزر، با مصرف کردن دارو یا پمادهایی موضعی دکتر تجویز کرده درمان میشن ، از طرف دیگه از زمان شروع شدن لیزر زیر بغل و سینه تا امروز هیچ گونه عارضه ی شدید که باعث آسیب دیدن به غدد لنفاوی سینه و زیربغل شده باشه، گزارش نشده، چون عمق نفوذ اشعه ی لیزر در پوست واسه نابود کردن فولیکول های موهای زائد اندازه ی چند میلی متر که به فولیکول ها نفوذ کند، هستش و قدرت نفوذ به دیگر اعضای داخلی بدن رو نداره. از سری شایع ترین مشکلات احتمالی که در حین از بین بردن موهای زائد بدن خود به کمک لیزر ممکنه به وجود بیاد عبارتند از:
  • التهاب و قرمزی در ناحیه تحت درمان.
  • ایجاد سوختگی و تاول در صورت شدید بودن میزان سوختگی.
  • درد و احساس سوزش.
  • پوسته پوسته شدن.
  • تغییر رنگ در برخی نقاط پوست یا ایجاد لکه.
  • هایپوپیگمنتیشن.
  • هایپرپیگمنتیشن.
  • عفونت پوستی.
  • آسیب‌های چشمی در صورت عدم پوشیدن عینک مخصوص لیزر در حین کار.
همچنین بخوانید : لیزر موهای زائد برای پوست های حساس چگونه است؟
قبل و بعد لیزر سینه

فواید لیزر موهای زائد سینه

از بین بردن موهای زائد رشد کرده در نواحی مختلف بدن با لیزر موهای زائد مزایا و امتیاز های قابل توجهی نسبت به روش های دیگه ی از بین بردن موهای زائد رشد کرده در نواحی مختلف بدن داره، مهم ترین مزایایی که در انجام لیزر موهای زائد میشه به آن ها اشاره کرد این موارد زیر هستن :

سریع و قابل اعتماد

برخلاف بقیه ی روش‌ها که باید تایم خیلی زیادی رو برای انجام آن‌ها بذاریم جلسات درمانی لیزر خیلی کوتاه ‌تر هستن و میتونید با انتخاب آن در زمان وقت خودتون صرفه‌ جویی کنید. مخصوصا اینکه اگه اینو در نظر بگیرید که لیزر یک روش همیشگی برای خلاصی از دست موهای زائد سینه است می فهمیم که به زمان خیلی کم تری برای انجام این کار نیاز داریم.

کم هزینه بودن

در صورتی که همیشه با موهای زائد بدن خودتون مشکل دارید حتما هزینه زیادی رو برای ازبین بردنش صرف می‌کنید. در حالی که از جمله مزایای لیزر موهای زائد برای پوست میشه به، به صرفه‌ بودن آن برای جیب شما اشاره کرد. چون که این روش دائمی هستش احتیاجی به تکرار مداوم آن تا پایان عمر نیست.

 خلاص شدن از شر موهای زیر پوستی

یکی از بزرگ‌ ترین معایب روش‌های سنتی برای از بین بردن موهای  زائد ، به وجود آمدن موهای زیر پوستی در حین رشد دوباره آن‌ها است. این اتفاق می‌تواند باعث ایجاد عفونت بشه. علاوه بر اون پوست شما به هیچ وجه ظاهری پاک و زیبا به خودش نمی گیره. اگر شما هم از این عارضه ناراحت هستید اطمینان باشید که هیچ راهی بهتر از لیزر نیست.

مطمئن و بدون درد

بند انداختن، شیو کردن،وکس  و یا اپیلاسیون برای خیلی از افراد دردناک هستش. چون کشیدن پوست و موها همزمان باعث میشه تا شما حجم درد خیلی زیادی را متحمل بشید. این در حالی است که لیزر راهی کاملا بدون درد و خون ریزی بوده و نتیجه کار هم فرق خیلی زیادی با بقیه ی روش‌ها داره. اگر از درد کشیدن زمان از بین بردن موهای بدن خود رنج می کشید بهتره که درباره ی لیزر موهای زائد فکر کنید.

دائمی بودن نتیجه کار

مهم‌ ترین و اصلی‌ترین فایده ی لیزر موهای زائد که باعث شده بیشتر از هر روش دیگه ای خواهان داشته باشه دائمی بودن نتیجه است که با خودش به دنبال داره. با چند جلسه رفتن پروسه درمانی لیزر می تونید تا آخر عمر از سرو کله زدن با موهای زائد بدن خلاص بشید.

 بی‌خطر بودن لیزر موهای زائد

بر خلاف تصور بیشتره مردم لیزر موهای زائد سینه صد در صد بی‌خطر است و هیچ صدمه ای به پوست  افراد نمیزنه. این در صورتی است که در روش‌های دیگری مثل اپیلاسیون شاهد کشیده‌ شدن یا تحریک پوست می شویم. فقط در صورتی باید نگران عوارض جانبی و خطرات ناشی از لیزر بود که در انتخاب کردن کلینیک و پزشک خود کم کاری کرده باشیم. اگر همه ی پروسه درمانی با دقت بالا و اهمیت دادن به نوع پوست و موهای بیمار انجام بشه هیچ مشکلی متقاضیان لیزر را تهدید نمیکنه. لیزر مو های سینه

طول درمان لیزر موهای زائد سینه

در ادامه به بررسی طول درمان برای آقایان و خانم ها خواهیم پرداخت.

برای بانوان

با توجه به فرق داشتن عکس العمل بدن افراد مختلف ، الگوی متفاوت رشد موها و مقاومت متفاوت موها ، در افراد مختلف ، تعداد جلسات لیزر موهای زائد سینه بانوان متفاوت خواهد بود اما چیزی که معقوله و در بیشتر موارد دیده شده برای از بین بردن موهای زائد ناحیه ی سینه ، به 4 الی 6 جلسه لیزر درمانی احتیاج خواهد بود.  

برای آقایان

لیزر موهای زائد سینه مردان اکثر مواقع به ۶ الی ۸ جلسه احتیاج داره اما تعداد دقیق جلسات در جلسه مشاوره قبل از لیزر مشخص میشه. وقفه بین جلسات نیز بستگی به ناحیه تحت درمان فرق داره. در نواحی که موها با سرعت بیشتری رشد می کنه، احتمالا هر 4 تا 8 هفته، فرآیند درمان باید تکرار بشه. در نواحی که موها با سرعت پایین تری رشد می کنند مثل کمر، ممکن است جلسات هر 12 تا 16 هفته انجام بشه.

کلام آخر

  لیزر کردن موهای زائد سینه و دور سینه می تونه روشی کار آمد برای رفع کردن تقریباً دائمی موهای زائد در این ناحیه برای بانوان وآقایان باشه. البته به خاطر ساختار فیزیولوژیکی بدن خانوما میزان رشد موهای زائد در این ناحیه از بدن خانم ها نسبت به آقایان خیلی کمتره ، اما به خاطر دلایل مختلف مثله وراثت ممکنه دارای موهای ضخیم تری در ناحیه سینه باشند که می توانند با گذراندن چند جلسه لیزر درمانی از شر موهای زائد خود خلاص شوند.
دیدگاه کاربران
تماس و مشاوره رایگان
09331721326