کلینیک لادن

لیزر موهای زائد با دستگاه تیتانیوم مناسب است؟
لیزر موهای زائد با دستگاه تیتانیوم مناسب است؟
shape
لیزر موهای زائد با دستگاه تیتانیوم مناسب است؟ - کلینیک لادن مرکز زیبایی لادن

آیا لیزر موهای زائد با دستگاه تیتانیوم خوب است؟

دستگاه لیزر موهای زائد تیتانیوم در کنار قابلیت‌های دستگاه لیزر پلاتینیوم مثل به‌کارگیری همزمان و سه بعدی مؤثرترین طول‌موج‌های رفع موهای زائد (سه طول‌موج ۷۵۵، ۸۱۰ و ۱۰۶۴ نانومتر)، دارای فناوری QuattroTM نیز می باشد و با دارا بودن شعاع لکه (اسپات سایز) خیلی بزرگ، ناحیه‌ای وسیع به مساحت 600 تا 900 سانتی متر مربع را پوشش می‌دهد. این موضوع موجب می‌شود که جریان دوره درمان تا ۴۰ درصد کاهش پیدا کند. ولی آیا دستگاه لیزر تیتانیوم بع بدن آسیب هم می رساند؟طبق معمول خطر زخم، سوختگی و جوش زدن همیشه در کمین است ؛ اما اگر پزشک شما دارای مهارت و تخصص بالایی باشد و دستگاهی که از آن استفاده می کنید استاندارد باشد ، احتمال رخ دادن این حوادث بسیار پایین و در واقع در حد صفر می باشد. در ادامه این مقاله به بررسی لیزر موهای زائد با دستگاه تیتانیوم خواهیم پرداخت پس با ما همراه باشید. عوارض لیزر موهای زائد با دستگاه تیتانیوم

عوارض لیزر موهای زائد با دستگاه تیتانیوم

لیزر موهای زائد با دستگاه تیتانیوم با دستگاه لیزر تیتانیوم ممکن است موجب ایجاد عوارضی مثل :
  • درد
  • سوزش
  • پوسته پوسته شدن
  • قرمز شدن پوست
  • التهاب
  • سوختگی و تاول
  • تغییر در رنگ پوست که به تدریج بهتر می شود.
احساس درد و سوزش مقداری احساس درد و سوزش بعد از درمان با لیزر در هفته ی اول عادی است و نیازی به اقدام خاصی ندارد و خود به خود درمان می شود. قرمزی و التهاب قرمزی و التهاب تقریبا قابل جلوگیری نیستند و از شایع ترین عوارض لیزر موهای زائد با دستگاه تیتانیوم محسوب می‌شوند. در مورد درمان، استفاده از کمپرس سرد بلافاصله بعد از لیزر و استفاده از استروئیدهای موضعی (در صورت نیاز) می‌توانند باعث درمان این عوارض شوند. پوسته پوسته شدن پوسته پوسته شدن باعث خشکی شدن می‌شود. به خاطرهمین ممکن است منجر به ایجاد زخم و اسکارهای پوستی شود. مراقبت‌های اصولی مثل استفاده از کرم‌های مرطوب کننده، می‌توانند از به وجود آمدن این زخم‌ها پیشگیری کنند. تغییر در رنگ پوست تغییرات خفیف در رنگ پوست از جمله عوارض لیزر تیتانیوم است. بسته به شرایط، ممکن است پوست بیمار بعد از درمان، اندکی روشن‌تر یا تیره‌تراز قبل شود. افرادی که دارای پوست روشنی هستند، بیشتر دچار تیره شدن رنگ پوست می‌شوند و افرادی که پوست تیره‌تری دارند، احتمال روشن شدن رنگ پوستشان وجود دارد. سوختگی و تاول سوختگی و تاول از جمله‌ عوارض نسبتا شدید لیزر موهای زائد با دستگاه تیتانیوم می باشد که به علت سهل نگاری اپراتور در تنظیمات دستگاه و تکنیک‌های نامناسب لیزر درمانی و بعضی وقتها نیز به علت سیستم خنک کننده ضعیف به وجود می آید.

مشخصات و خصوصیات ساختاری دستگاه لیزر مونولیت

مجهز به سیستم کولینگ هوشمند 360 درجه یا خنک کننده موضعی پوست و توان و قدرت 2400 وات، مجهز به هند پیس دوبل با طول موج های 810 و 940 نانومتر می باشد و از شرایط خوبی برای لیزر مو های زائد در همه نوع پوست برخوردار است. امروزه مونولیت از بهترین دستگاه های لیزر می باشد و به دلیل وجود اسپات در اندازه 9cm² در هندپیس دوبل آن موجب می گردد سرعت برداشت موهای زائد بیشتر شود که قاعدتا موجب رضایت مندی مراجعه کننده می شود. مونولیت

مزیت ها دستگاه لیزر مونولیت

از ویژگی های دستگاه لیزر مونولیت می شود به سیستم شات وایرلس اشاره کرد که منجر می شود کاربر بتواند پدال را در جای مناسب قرار دهد و در نتیجه آسوده تر کار کند. کالبیره کردن و تنظیم این دستگاه به صورت آنلاین امکان پذیر است و احتیاج به حضور فیزیکی تکنسین متخصص نیست که این ویژگی باعث می شود در هزینه، انرژی و زمان صرفه جویی کرد. از دیگر خصوصیات دستگاه لیزر مونولیت دارا بودن توان 5000 وات است که نشانگر افزایش 100 درصدی در توان هند پیس آن نسبت به دستگاه های نظیر خودش است. در ضمن منوی این دستگاه به شیوه ای طراحی شده است که تنظیمات آن باعث راحت تر شدن کار اپراتور و مراجعه کننده می شود.‌ این قابلیت سبب می شود که فرد بتواند پیش از آغاز لیزر، نوع و تیپ پوستی، ضخامت مو و میزان تراکم را انتخاب کرده و بعد کار با دستگاه را آغاز کند که می تواند برای اپراتور تازه کار بسیار مفید باشد.
بیشتر بخوانید : بهترین دستگاه لیزر موهای زائد چیست؟

سخن آخر

لیزر از روش های مرسومی است که متقاضیان مختلف برای از بین بردن موهای زائد آن را مورد استفاده می دهند. معمولا نواحی از بدن که موهای زائد آن به وسیله لیزر از بین می رود، مناطق حساسی می باشند که در صورت استفاده از تکنیک ها و دستگاه های بی کیفیت و بدون استاندارد ممکن است عارضه هایی برای فرد به دنبال داشته باشد که در کوتاه مدت یا طولانی مدت پیدا شوند و فرد را دچار شرایط آزاز دهنده و جبران ناپذیری کند. به همین خاطر استفاده از متد های مناسب می تواند راهکاری امن برای رسیدن به اهداف و رهایی از موهای زائد باشد به همین دلیل استفاده از دستگاه لیزر مونولیت می تواند نوعی آینده نگری برای پیشگیری از عوارض جانبی احتمالی باشد. کلینیک زیبایی لادن خدمات لیزر مونولیت را مورد استفاده قرار می دهد. امیدواریم که از مقاله لیزر موهای زائد با دستگاه تیتانیوم لذت کافی را برده باشید.

دیدگاه کاربران
تماس و مشاوره رایگان
09331721326