کلینیک لادن - مرکز لیزر موهای زائد - لاغری و زیبایی

فوتونا

جوانسازی 4 بعدی فوتونا
نوع خدمت
محل درمان
قیمت هر جلسه
قیمت در پکیچ
تعداد جلسات درمان
فاصله زمانی بین جلسات
جوانسازی D4
کل صورت
2/200
1/900
3 تا 5 جلسه
ماهی یکبار
جوانسازی 4D +دورچشم
کل صورت
2/700
2/400
3 تا 5 جلسه
ماهی یکبار
جوانسازی D4+دورچشم+دورلب
کل صورت
3/200
2/900
3 تا 5 جلسه
ماهی یکبار
جوانسازی دور چشم
دور چشم
800
600
3 تا 5 جلسه
ماهی یکبار
جوانسازی دورلب
دورلب
1/000
3 تا 5 جلسه
ماهی یکبار
لایه برداری فرکشنال
کل صورت
1/500
1/200
3جلسه
ماهی یکبار
فرکشنال + جوانسازی4D
کل صورت
3/200
2/900
3جلسه
ماهی یکبار
درمان خروپف
1/000
800
4جلسه
دو هفته ای یکبار
درمان ترک پوستی
به اندازه هر کف دست
450
350
حداقل 5 جلسه
دو هفته ای یکبار
لاغری
به اندازه هر کف دست
400
300
4 جلسه
دوهفته ای یکبار
درمان اسکار
بستگی به اندازه دارد
شروع از 800
شروع از 600
5 تا 7 جلسه
ماهی یکبار
درمان عروق
بستگی به اندازه دارد
شروع از800
شروع از 600
3 تا 5 جلسه
ماهی یکبار
درمان آکنه فعال
شروع از 500
3 جلسه
ماهی یکبار
درمان قارچ ناخن
800
600
3 تا 5 جلسه
دوهفته ای یکبار
از بین بردن غبغب
800
600
3 تا 5 جلسه
یک یا دو هفته یکبار
درمان ریزش مو
800
600
6 جلسه
دو هفته ای یکبار
جوانسازی دست
2/000
1/700
3 تا 5 جلسه
ماهی یکبار

لیزر فوتونا :

معمولا اولین نشانه های میانسالی در چهره ی شما پدیدار می شود. افزون بر مراقبت های عمومی و استفاده ازکرم های ضد آفتاب و لوسیون های گوناگون، این روزها استفاده از فناوری لیزرفوتونا در جوان سازی پوست و جلوگیری از پیری زود هنگام  پوست صورت طرفداران بسیاری پیدا کرده است. لیزر فوتونا یکی از روش های تخصصی است که برای جوان سازی پوست و از بین بردن انواع لک های پوستی مانند جوش ، خال و دیگر معضلات پوستی است که با بروز ترین  دستگاه انجام می شود و متدی تاثیر گذار با هزینه مقرون به صرفه می باشد.

جوانسازی بالیزر فوتونا چیست ؟

لیزر فوتونا (سیستم SP Dynamis) تاثیر گذار ترین و بروز ترین لیزر غیر تهاجمی برای رفع چین و چروک، خطوط و لکه های پوستی و همچنین جوان سازی پوست مورد استفاده قرار می گیرد . این سیستم توانسته جایزه موثر ترین لیزر چند کاره جهان را در آمریکا کسب کند. لیزر فوتونا منجر به کشیده شدن و سفت شدن و در نهایت جذاب و شفاف شدن صورت می شود و برای کسانی که پوستی شل و افتاده دارند و و صورتشان دچار لک ها و مشکلات پوستی شده است کاربرد زیادی دارد و خیلی موثر است.

این دستگاه ترکیبی از دو لیزر اربیوم و ان دی یگ را بطور هم زمان دارا می باشد . مهم ترین ویژگی انحصاری این دستگاه جوان سازی فوق العاده و هوشمندانه پوست در عین طبیعی بودن آن می باشد.

جوانسازی با فوتونا

فوتونا به چه معناست ؟

درمان سطح پوست فوتونا نام دارد که این عمل را از طریق لیزر انجام می دهند. این روش برای افرادی است که می خواهند کل پوست صورت خود را بهبود دهند. درمان های فوتونا با استفاده از دستگاه های لیزر مختلف انجام می شود که هر کدام مزایای زیادی برای پوست دارند و می توانند با در نظر گرفتن آناتومی صورت و پوست شما تعیین شوند.

درمانهای امکان پذیر با دستگاه فوتونا :

افرادی که مشکلات زیر دارند می توانند با استفاده از لیزر فوتونا بیماری خود را درمان کنند :

جوان‌سازی پوست با لیزر فوتونا چگونه انجام می‌شود :

این تکنیک درمانی هم از سطح خارجی پوست و هم از داخل مخاط دهان استفده می‌ شود.

در این شیوه از ۲ طول موج مختلف لیزر استفاده می شد و تاثیرات ضد پیری و حجیم کردن پوست آن از فواید این دو طول موج لیزر در ۴ سطح مختلف شامل لایه‌های عمقی، میانی، مخاط دهان و در آخر سطح پوست حاصل می شود. معمولا میزان نتیجه ی حاصل شده و زمان لازم برای رسیدن به این نتیجه، در افراد مختلف فرق دارد، اما اکثر مراجعه کنندگان علاوه بر احساس بهبودی نسبی طی مدت کمی پس از درمان، نتایج واضح آن را در حدود ۲ الی ۳ ماه بعد از لیزر مشاهده خواهند کرد.

مراحل درمان لیزر فوتونا در جوانسازی پوست :

دارای 4 مرحله می باشد که برایتان شرح می دهیم :

خط خنده :

گرما دادن ملایم از داخل بافت دهان با انقباض کلاژن ها باعث حجیم شدن و سفت شدن پوست قسمت خط خنده می شود.

جوان سازی :

با اثر گذاشتن بر لایه‌های زیرین پوست و کامل کردن تأثیر مرحله خط خنده سبب برگرداندن استحکام به بافت پوست می گردد.

فرم دهی پوست :

گرما دادن به عمق پوست از روی سطح پوست، برای حجیم شدن و لیفت پوست که به هم‌افزایی مراحل قبلی کمک می کند.

لایه بردار سطحی :

لایه‌ برداری سطحی که منجر به جلا دهی پوست و ظاهر شفاف و بهتر آن می شود. در روش هایی که حالت لایه برداری بیشتری دارند تا چند روز حالت خشکی، التهاب و پوسته ریزی دیده می شود.

عوارض لیزر فوتونا :

روش لیزر موهای زائد با دستگاه فوتونا یک روش غیرتهاجمی و خیلی امن برای رفع کردن مشکلات پوستی و جوانسازی صورت می‌ باشد. درست است که این روش یک تکنیک غیرتهاجمی است ولی این متد هم دارای عوارضی می باشد که در صورت عدم تخصص پزشک مشکلاتی را برای بیمار به وجود می آورد. یکی از اصلی ترین سوالاتی که احتمال دارد برای شما ایجاد شده باشد این است که عوارض لیزر فوتونا چیست؟ در پاسخ به این سؤال می توان گفت متد لیزر فوتونا دارای عوارض بسیار محدودی می باشد که با گذشت چند روز بعد از لیزردرمانی از بین می رود. از عوارض این روش می شود به این موارد اشاره کرد :

  • قرمزی شدن پوست یکی از عوارض این روش می ‌باشد. از آنجایی که لیزر فوتونا یک شیوه ی لیزر درمانی می باشد، تابیدن اشعه لیزر سبب تشکیل گرما در پوست می‌شود. این گرما منجر به ایجاد قرمزی در پوست می‌ شود که یک امر کاملا طبیعی است.
  • خشکی پوست به دلیل تابیدن اشعه لیزر به پوست یکی دیگر از عوارض طبیعی روش لیزر فوتونا است.
  • شاید یکی از عوارض آزار دهنده این روش استفاده از داروهای مختلف بعد از انجام لیزردرمانی می‌باشد.
  • بیمارانی که از این درمان استفاده می‌ کنند امکان دارد درد کمی را حس کنند که میزان آن به اندازه حساسیت افراد بستگی دارد.

در نظر داشته باشید که عوارض گفته شده در افراد مختلف فرق دارد و بعضی افراد ممکن است عوارض بیشتر و بعضی عوارض کمتری را داشته باشند. یکی از معایب روش لیزر فوتونا هزینه‌ های زیاد آن می‌باشد. بیشتر افراد به خاطر هزینه‌های زیاد این روش ترجیح می‌دهند که از آن استفاده نکنند.

فواید فوتونا :

لیزر فوتونا با داشتن مزیت هایی به چهره ی شما شکل خاصی می دهد.در واقع به جوانسازی پوست با بهره گیری از لیزر فوتونا لیفت بدون جراحی نیز می گویند. در کل شما پس از انجام لیفت سنتی احتیاج به دوران نقاهت دارید اما لیزر فوتونا، همه ی کارهای لیفت را بدون احتیاج به نقاهت و ریکاوری انجام می دهد . یکی دیگر از فواید این روش نتیجه و اثربخشی طولانی مدت آن است، که می تواند به قسمت های مختلف صورت شما را حجیم کند.

مراقبت ها بعد از درمان :

شما برای گرفتن نتیجه مطلوب از لیزر باید نکاتی را پس از انجام عمل لیزر انجام بدهید. مراقبت های که باید انجام دهید عبارتند از:

  • بهتر است تا 2 روز پس از انجام لیزر مستقیما در مقابل نور خورشید قرار نگیرد و حتما از کرم های ضد آفتاب استفاده کنید.
  • از آنجایی که منافذ پوست باز است، تا 2 روز بعد از انجام لیزر مواد آرایشی استعمال نکنید. چرا که این مواد آرایشی منجر به ایجاد جوش، خارش و آکنه های پوستی خواهد شد.
  • برای تمیز کردن پوست پاک کننده های فومی را استفاده کنید و از استفاده کردن لوسیون های اسیدی اجتناب کنید.
  • تا ۲۴ بعد از انجام لیزر ورزش نکنید.
  • پس از تمام شدن لیزر از کرم های تجویزی پزشک معالج و آبرسان های پوستی را از یاد نبرید. 

 

هزینه لیزر فوتونا :

هزینه این لیزر بستگی به نواحی انتخابی و وسعت آن متغیر می باشد و نم شود مبلغی دقیقی را ذکر کرد. یکی دیگر از موارد مؤثر در هزینه لیزر فوتونا کلینیکی می باشد که برای لیزردرمانی انتخاب کردید . اعتبار و تخصصی بودن کلینیک تأثیر بسزایی در مشخص شدن قیمت دارد و بی شک یک کلینیک غیرحرفه‌ ای هزینه پایین تری را برای درمان می گیرد. با اینکه اغلب افراد تلاش دارند با انتخاب یک کلینیک نامعتبر در هزینه‌ها صرفه جویی کنند اما بهتر است در این روش ازصرفه جویی استفاده ای نکنید. انتخاب یک کلینیک معتبر شاید سبب بالا رفتن هزینه‌ های شما بشود اما در آخر تأثیر بالایی در نتیجه درمان دارد و باعث رضایت شما از درمان خواهد شد. عوامل مربوط به کلینیک که در هزینه این روش جوانسازی پوست تاثیر دارد عبارت است از :

کاندیدای مناسب برای لیزر فوتونا ؟

کسانی که دارای انواع مشکلات پوستی مثل چین و چروک و خطوط ریز، جای جوش و اسکار و… هستند کاندیدای مناسب برای انجام لیزر لیفت صورت 4 بعدی هستند.

انواع لیزر فوتونا :

سخن آخر :

یکی از معضلات پوست آلودگی ‌های روی آن می باشد که با توجه به زندگی امروز انسان امری بسیار طبیعی می ‌باشد. در صورتی که برای از بین بردن این آلودگی‌ها کاری نکنید روی پوست باقی مانده و به تدریج ظاهر ناخوشایندی و ناپسندی را برای شما ایجاد می‌ کنند. همانطور که در جریان هستید پوست در سنین بالا دچار کاهش مواد مغذی شده و توانایی بهبود این لکه‌ ها و آلودگی‌ های پوستی را مانند قبل ندارد. لذا در سنین بالا رنگدانه های پوست پررنگ‌ تر می شود واین احتمال که لکه ‌های پوستی بزرگ تر شوند خیلی بالا می باشد. به طور کلی پیری پوست معضلات زیادی را به دنبال دارد که سبب کاهش زیبایی و اعتماد به نفس  درافراد به خصوص در خانم‌ ها خواهد شد.