کلینیک لادن

هزینه کربوکسی تراپی
هزینه کربوکسی تراپی
shape
عوامل موثر بر هزینه کربوکسی تراپی مرکز زیبایی لادن

اگر قصد کربوکسی تراپی دارید اما در عین حال نگران هزینه های آن بوده یا اگر به طور جدی به انجام این کار فکر می کنید، اما همزمان نگران هزینه های ناشی از آن هستید، این مهم است که عوامل موثر بر هزینه کربوکسی تراپی را بدانید تا با در نظر گرفتن بودجه خود نسبت به این عمل اقدام کنید. در ادامه مقاله با ما همراه باشید تا به بررسی کامل هزینه کربوکسی تراپی و عومل موثر بر این هزینه ها بپردازیم.

کربوکسی تراپی و فواید آن 

این روزها اهمیت زیبایی پوست به مقدار بسیاری افزایش پیدا کرده است و از طرفی هم آلودگی آب و هوا به صدمه دیدن پوست  شدت داده است. به همین دلیل شاهد تعداد افراد بیشتری هستیم که در جستجوی روشی برای زیباسازی و پاکسازی پوست خود هستند. کربوکسی تراپی صورت یکی از روش های تاثیر گذار و جدید برای برطرف کردن تیرگی ‌های پوست، محل جوش، برطرف کردن استریای بارداری و سلول ‌های چربی اضافه است. 

درمان با کربوکسی تراپی به وسیله ی گاز کربن دی اکسید انجام می ‌شود که تاریخچه این روش درمانی به دهه 1930 بر می ‌گردد. علاوه بر آن؛ کربوکسی تراپی می ‌تواند باعث بهتر شدن انعطاف پذیری، بالا رفتن گردش خون، از بین بردن چین و چروک‌ ها و بر طرف کردن چربی ‌های موضعی پوست شود. 

هزینه کربوکسی تراپی در سال 2023 

به طور کلی هزینه های کربوکسی تراپی نسبت به شرایط متغیر است. قیمت کربوکسی تراپی در تهران با دیگر شهرها فرق دارد. همچنین کلینیک انتخابی و تعداد جلسات مورد نظر شما در مشخص شدن مقدار این هزینه موثر می باشد.  

عوامل موثر بر هزینه کربوکسی تراپی 

مهم ‌ترین نکاتی که می ‌توانند باعث بیشتر شدن و یا کم شدن هزینه ی کربوکسی تراپی شوند، این موارد زیر می باشند که در جهت تخمین زدن بودجه ی مورد نیاز برای این کار باید آن‌ها را در نظر داشت: 

قسمت‌هایی از بدن که شخص تمایل به کربوکسی تراپی آن‌ها دارد 

کربوکسی تراپی را برای قسمت های مختلف بدن به جهت از بین بردن سلولیت، برطرف شدن ترک های پوستی و جوان سازی پوست می توان انجام داد. به همین خاطر آن قسمتی از بدن که افراد قصد دارند روی آن کربوکسی تراپی انجام دهند می تواند در هزینه انجام این امر موثر باشد.  

برای مثال قیمت کربوکسی تراپی در زیر چشم با قیمت کربوکسی تراپی شکم فرق دارد.  

دستمزد پزشک متخصص این کار 

در کربوکسی تراپی میزان تخصص و تجربه کسی که این کار را برای شما انجام می‌ دهد، بسیار حائز اهمیت است و باید آن را در نظر داشت. متخصصین در این حوزه از مهارت و تجربه متفاوتی برخوردار هستند. اغلب آن دسته از متخصصین که شرایط مناسب تری دارند و کربوکسی تراپی را به شکل بهتری برای افراد انجام می ‌دهند، به طبع پول بیشتری را هم دریافت می‌ کنند.  

کلینیک زیبایی و خدمات آن 

علاوه بر متخصصین کربوکسی تراپی، سالن های زیبایی هم شرایط خاصی خواهند داشت و تجهیزات و خدماتی که به افراد ارائه می ‌دهند با هم فرق دارند. به همین دلیل اگر به کلینیک‌ های معروف تر در این حوزه سر بزنید،  بدیهی است که باید پول بیشتری برای کربوکسی تراپی پرداخت کنید.  

شهر و استان محل کربوکسی تراپی صورت 

شرایط کربوکسی تراپی صورت در شهرها و استان‌ های گوناگون با هم متفاوت است، چرا که معمولا میزان تورم و گرانی در شهرهای کوچک تر پایین از کلان شهر ها می ‌باشند. ولی از طرف دیگر کیفیت ارائه خدمات در کلان شهر ها مانند شهر تهران در برابر با شهرهای کوچک قابل قیاس نیست و با این تفاسیر می توان گفت که هزینه کربوکسی تراپی سال ۱۴۰۱ شهر و استان هم می‌ تواند تاثیر داشته باشد.  

سالی که کربوکسی تراپی را انجام می‌دهید 

با در نظر داشتن این موضوع که سالانه تعرفه امور زیبایی و درمانی به وسیله ی دولت تغییر پیدا می‌ کند و تعرفه ی جدیدی برای آن‌ها مشخص می ‌شود، باید به این مسئله توجه کرد: سالی که در آن اقدام به کربوکسی تراپی می ‌کنید هم می تواند در هزینه کربوکسی تراپی اثر گذار باشد.  

تورم 

تورم نکته ای خیلی مهم راجع به قیمت و هزینه امور مختلف می‌ باشد که تمامی بخش ها را تحت الشعاع قرار می ‌دهد. کربوکسی تراپی هم مانند هر امور دیگری تحت تاثیر تورم قرار خواهد گرفت و این مسئله نشان می ‌دهد که در هزینه کربوکسی تراپی سال ۱۴۰۱ تورم هم دخالت داشته و می ‌تواند سبب بالا رفتن و یا کم شدن هزینه کربوکسی تراپی شود.  

موقعیت مکانی سالن یا کلینیک زیبایی  

از سایر عواملی که درباره ی محاسبه هزینه باید آن را لحاظ کرد، موقعیت مکانی مرکز زیبایی است که شما متقاضیان در نظر گرفته ‌اید. زیرا سالن هایی که در مناطق لوکس شهر واقع شده اند، اغلب پول بیشتری نیز دریافت می ‌کنند. دلیل این موضوع را می‌ شود اینگونه بیان کرد که در مناطق لوکس هر شهر هزینه ‌های کلی مانند اجاره ملک، تهیه مواد اولیه و … بیشتر است و در نهایت هزینه‌ ای که سالن ها در این مناطق از شما می گیرند نیز بیشتر خواهد بود.  

جمع بندی نهایی هزینه های کربوکسی تراپی 

با پیشرفت هایی که در زمینه ی پزشکی صورت گرفته است، راه های خیلی زیاد و جدیدی برای زیبایی و جوان سازی پوست روی کار آمده که هر تکنیک ویژگی های مخصوص به خودش را دارد و از آن برای رسیدن به هدف مشخصی استفاده می شود. لذا با در نظر گرفتن شرایط، می توانید گامی موثر در جهت جوانسازی پوست خود بردارید. دیدگاه کاربران
تماس و مشاوره رایگان
09331721326