کلینیک لادن

راه‌ های مؤثر از بین بردن چربی شکم و پهلو
راه‌ های مؤثر از بین بردن چربی شکم و پهلو
shape
راه‌ های مؤثر از بین بردن چربی شکم و پهلو مرکز زیبایی لادن
بسیاری از افراد رژیم های غذایی سختی می گیرند و ورزش های سنگینی انجام می دهند، اما باز هم نمی توانند چربی بخش شکم و پهلو را به سادگی آب کنند. اگر به دنبال سریع ترین راه برای از بین بردن چربی شکم و پهلو و لاغری هستید، این مطلب را تا انتها دنبال کنید. به طور کلی چربی شکم و پهلو از جمله سرسخت ترین چربی های بدن هستند. حتی اگر فرد لاغری باشید، ممکن است در بخش شکم و پهلوی خود مقداری چربی داشته باشید. این چربی ها مدت ها باقی می‌ مانند و با هیچ روشی از بین نمی روند. در این بخش، ساده‌ ترین راه های از بین بردن چربی شکم و پهلو را به شما عزیزان معرفی می‌کنیم.

از بین بردن چربی شکم و پهلو با تغییر سبک زندگی

اگر دچار چاقی هستید و در همه نقاط بدنتان به طور یکنواخت چربی انباشته شده داشته باشید، باید در قدم اول سبک زندگی‌تان را تغییر دهید. رژیم غذایی مناسبی را رعایت کنید و ورزش را در برنامه روزانه خود بگنجانید تا به تناسب اندام برسید.

برای تغییر سبک زندگی‌تان نکات زیر را رعایت کنید:

 • زمانی غذا بخورید که گرسنه هستید. به اندازه ای غذا بخورید که مواد مورد نیاز و مغذی بدنتان را تأمین کنید.
 • استراحت کافی داشته باشید. خواب کافی میزان سوخت ‌و ساز بدنتان را افزایش می‌ دهد و باعث آب شدن چربی ‎های بدن می ‎شود.
 • رژیم غذایی‌ تان را تغییر دهید و غذاهایی را مصرف کنید که سرشار از فیبر هستند. فیبر به دفع سموم از بدن کمک می کند و با طولانی کردن فرآیند هضم غذا، باعث می شود مدت زمان بیشتری احساس سیری کنید.
 • اگر به دنبال لاغری و آب کردن چربی های پهلو و شکم هستید، یک رژیم غذایی سالم و مناسب را انتخاب کنید. متخصصان تغذیه می توانند در این زمینه به شما کمک کنند. آن ها شرایط جسمی بیمار خود را در نظر می گیرند و با توجه به آن، رژیم لاغری مناسبی را پیشنهاد می دهند.
 • به میزان کالری دریافتی بدنتان توجه داشته باشید. سعی کنید کالری کمتری مصرف کنید و با ورزش کردن، پیاده روی، دوچرخه سواری و غیره کالری بیشتری بسوزانید. میوه ها و سبزیجات کالری بسیار کمی دارند و برای یک رژیم غذایی سالم و مغذی پیشنهاد می شوند.
 • نوشیدنی های گازدار پر از کالری هستند. اگر به دنبال آب کردن چربی شکم و پهلو هستید، این نوشیدنی ها را به طور کامل کنار بگذارید. می توانید به جای آن از آب یا آب‌ میوه های طبیعی استفاده کنید.
 • غذاهای فرآوری شده و آماده را کنار بگذارید. این غذاها سرشار از روغن و چربی هستند. برای تهیه غذاهای خانگی وقت بگذارید و غذای سالم مصرف کنید.
 • آرام تر غذا بخورید. وقتی تند غذا می خورید، متوجه سیر شدنتان نمی شوید. آهسته غذا بخورید و به معده تان فرصت دهید تا پیام سیری را به مغزتان ارسال کند.
 • غذا را به خوبی بجوید. جویدن غذا، هضم آن را راحت‌ تر می کند و باعث می شود مواد مغذی بیشتری به بدنتان برسد.
 • قبل از خواب غذا نخورید. سعی کنید 3 ساعت قبل از خواب هیچ مواد غذایی را وارد بدنتان نکنید. در هنگام خواب سوخت و ساز بدن به آرامی انجام می شود. بنابراین، غذاهایی که قبل از خواب مصرف می کنید روی هم انباشته شده و تبدیل به چربی می شوند.
 • ورزش را به صورت منظم دنبال کنید. تغییر رژیم غذایی تأثیر زیادی بر روی آب کردن چربی شکم و پهلو دارد، اما اگر دوست دارید زودتر به نتیجه برسید، در کنار رژیم غذایی، ورزش را نیز قرار دهید. روی تمرینات هوازی و قدرتی متمرکز شوید و در سریع‌ ترین زمان ممکن چربی های خود را آب کنید.
از بین بردن چربی شکم و دور پهلو

سریع ترین راه از بین بردن چربی شکم و پهلو

اگر تمامی کارهای گفته شده را انجام داده اید و به وزن ایده آل خود نرسیده اید و هم چنان در بخش هایی از بدن خود چربی اضافه دارید، می توانید از راه های درمانی سریع تری برای آب کردن چربی شکم و پهلو استفاده کنید. برای این کار کافی است به کلینیک های زیبایی مراجعه کنید و چربی های اضافی بدن خود را با استفاده از دستگاه از بین ببرید. دستگاه های لاغری چربی های بخش شکم، پهلو، ران، باسن، بازو و حتی غبغب را به سادگی و طی چند جلسه از بین می برند و اندامی متناسب و زیبا به شما هدیه می دهند.
همچنین بخوانید: تغییر سبک زندگی با رژیم درمانی

کلام آخر

در این مطلب در مورد از بین بردن چربی شکم و پهلو صحبت کردیم. بهترین و ساده ترین راه برای این هدف، تغییر سبک زندگی است. شما باید غذاهای سالم مصرف کنید، خواب کافی داشته باشید و ورزش کنید تا به اندامی متناسب و زیبا برسید. استفاده از دستگاه در کلینیک تنها برای لاغری موضعی پیشنهاد می شود. اگر رژیم غذایی درستی دارید و ورزش می کنید، اما هم چنان در نقاطی از بدن خود مانند باسن، ران، شکم و پهلو دچار چربی اضافی هستید، می توانید با استفاده از دستگاه این چربی ها را از بین ببرید و اندامی زیبا و خوش تراش داشته باشید.  
دیدگاه کاربران
تماس و مشاوره رایگان
09331721326