کلینیک لادن

عوامل موثر بر هزینه ی میکروبلیدینگ ابرو چیست؟
عوامل موثر بر هزینه ی میکروبلیدینگ ابرو چیست؟
shape
عوامل موثر بر هزینه ی میکروبلیدینگ ابرو چیست؟ مرکز زیبایی لادن

هزینه ی میکروبلیدینگ ابرو چقدر است؟

ابروها یکی موثر ترین اجزای صورت هستند و در ایجاد هماهنگی میان اجزای صورت و زیبایی اهمیت زیادی دارند. اخیرا ابروی پرپشت جزو ترفندهای آرایشی محسوب می شود و بیشتر خانم ها تمایل به فرم دادن و پرپشت کردن ابروهای خود دارند. بعد از بررسی قیمت میکروپیگمنتیشن ابرو و دیگر خدمات زیبایی ابرو می توانید یکی از این راه ها را برای تغییر و اصلاح ابروهایتان انتخاب نمایید.

همان طور که در جریان هستید میکروبلیدینگ و میکروپیگمنتیشن دو تکنیک جدید برای بهبود شکل ابروها و پر کردن بخش های خالی ابرو هستند؛ به همین دلیل می خواهیم موارد موثر بر قیمت میکروپیگمنتیشن ابرو و همین طور عوامل تاثیر گذار بر هزینه میکروبلیدینگ ابرو را به طور کامل و دقیق بررسی کنیم.

مقدار ترمیم ابرو بر هزینه ی میکروپیگمنتیشن ابرو تاثیر دارد 

میزان کار مورد نیاز بر روی ابروها یکی از مهم ترین نکات مشخص کننده ی قیمت میکروپیگمنتیشن ابرو است. در حقیقت هرچقدر که ابروها به ترمیم و طراحی بیشتری احتیاج داشته باشند قیمت بالا تر می رود. برای مثال در مواردی که قسمتی از ابرو دارای  رد زخم قدیمی یا جای بخیه باشد و به وقت و کار بیشتری احتیاج داشته باشد ب دنبال آن هزینه ی میکروپیگمنتیشن بالا می رود. اگر ابروهایتان زخم یا جای بخیه دارند بهتر است قبل از انجام میکروپیگمنتیشن با یک شخص متخصص در این مورد صحبت کنید تا علاوه بر به دست آوردن اطلاعات درست، از هزینه های آن نیز به طور کامل آگاه شوید.

میزان تخصص میکرو کار بر هزینه میکروبلدینگ ابرو تاثیر دارد 

یکی از عوامل دیگری که در مشخص شدن هزینه میکروبلدینگ ابرو تاثیر گذار است ،میزان تخصص فردی است که این عمل را برایتان انجام می دهد. طبیعی است که در زمینه ی خدماتی هر چقدر که شخص ارائه کننده ی خدمات  در کار خود تبحر  و تسلط بیشتری داشته باشد پول بیشتری دریافت می کند. میزان مهارت تخصص کسی که کار را انجام می دهد در مشخص شدن هزینه میکروبلدینگ ابرو نقش بسزایی دارد و بهتر است که برای انجام این عمل  از افراد حرفه ای استفاده کنید تا در آخر از نتیجه ی کار رضایت داشته باشید.

محل قرار گیری سالن آرایشگاه بر قیمت میکروبلیدینگ ابرو تاثیر دارد 

قیمت میکروبلیدینگ ابرو به سالن آرایشی که مد نظر شما است و منطقه ی آن هم بستگی دارد. در حقیقت سالن های زیبایی که در محله های بالا تر و گران تر شهر قرار دارند قیمت  خدمات زیبایی آن ها بالا تر است، به ویژه سالن هایی که به اصطلاح اسم در کرده اند و شهرت زیادی دارند. پس قیمت میکروبلیدینگ ابرو در یک سالن زیبایی مشهور در یک محله ی بالا شهری بیشتر از قیمت یک سالن معمولی می باشد و باید هزینه ی بیشتری پرداخت کنید. شما می توانید قبل از رفتن به آرایشگاه از طریق تماس تلفنی یا شبکه های مجازی از هزینه ی میکروبلیدینگ در آرایشگاه های مختلف با خبر شوید.

میکروبلیدینگ ابرو چیست

هزینه پاک کردن هاشور ابرو با لیزر

با مرور زمان امکان دارد بانوان از فرم ابروهای تتو شده ی خود خسته شوند یا دلشان بخواهد که ظاهر ابروهای تتو شده ی خود را عوض کنند و تنوع ایجاد کنند. در این شرایط می توانند از راه پاک کردن تتو با لیزر استفاده کنند.

قیمت پاک کردن هاشور ابرو با لیزر به سالنی که می خواهید این عمل را انجام دهید و همین طور به میزان و جنس مواد و کار لازم برای پاک شدن هاشور بستگی دارد. بدیهی است که با مرور زمان از فرم دائمی ابروهای تتو شده زده شوید و بخواهید که تتوی ابروهایتان را پاک کنید. برای مطلع شدن از قیمت پاک کردن هاشور ابرو با لیزر و مراقبت های مورد نیاز بعد از پاک کردن تتو باید با یک شخص متخصص در این حوزه مشورت کنید و راهنمایی های لازم را بگیرید.

 

دریافت مشاوره از کلینیک لادن

درخواست مشاوره رایگان

ٖ

همچنین بخوانید :‌ عوارض میکروبلیدینگ چیست؟

چه کسانی نباید میکروبلیدینگ انجام دهند

دستگاه میکروبلیدینگ

دستگاه میکروبلیدینگ یکی از مهمترین موارد در مشخص شدن قیمت آن است. دستگاه میکروبلیدینگ مثل یک قلم می باشد که این قلم قابلیت کنترل شدن را دارد و سوزن هایی در نوک آن وجود دارد که در بغل یکدیگر قرار دارند. هر چه دستگاه مجهز تری داشته باشید میزان لرزش آن پایین تر بوده و خراش‌ های کوچک تری روی پوست ایجاد کرده و در نتیجه هاشورها طبیعی ‌تر به نظر می ‌رسند.

رنگ استفاده شده

رنگ دانه‌ های استفاده شده در دستگاه مورد دیگری در تعیین کیفیت و هم چنین هزینه ی میکروبلیدینگ است. هر چه جنس رنگ مورد استفاده بهتر باشد دوام آن بر روی پوست صورت هم بیشتر می شود. میکروبلیدینگ کار باید دقت بسیاری در انتخاب و خرید نوع رنگ داشته باشد چرا که این روز ها رنگ‌ های فیک در بازار بیشتر از رنگ های اصلی هستند. رنگ‌های فیک بر روی پوست کسانی که دارای پوست چرب هستند دوام پایین تری دارد.

طرح های میکروبلیدینگ

مورد تاثیر گذار دیگر در هزینه ی میکروبلیدینگ، طرح های گوناگونی است که برای ابرو وجود دارد. این طرح ها مشمول میکروبلیدینگ حصیریی، اسپورت، مینیاتوری، تینیجری، مویی، مورب، سه بعدی، هایلایت، کرکی، تاچ، مویی و فلت است. در طرح هایی که نام برده شد میکروبلیدیگ مویی دوام کمتری دارد اما قیمت آن بیشتر از میکروبلیدینگ های دیگر است. چون ظریف تر و طبیعی تر نشان داده می شود. البته این نوع از میکروبلیدینگ به خاطر طبیعی تر بودن و ظریف تر بودن در کشور های اروپایی مشتاقان بیشتری دارد.

سوزن میکروبلیدینگ

یکی دیگر از عوامل مهم در هزینه ی میکروبلیدینگ نوع سوزن هایی است که در دستگاه میکروبلیدینگ استفاده می شود. در این تکنیک رنگ دانه ‌ها به وسیله ی قلمی که داری سوزن های غیرالکتریکی است به داخل پوست تزریق می شوند. سوزن های استفاده شده در دستگاه میکروبلیدینگ اشکال مختلفی دارند . نام این سوزن ها اسلوپ، شیدینگ و uشکل می باشد که میکرو بلیدینگ کار با در نظر گرفتن نوع پوستی که شما دارید سوزن مناسب را استفاده می کند.

تاییدیه پزشک

مورد دیگری که در قیمت میکروبلیدینگ موثر است داشتن تاییدیه پزشک در مرکزی است که به آن مراجعه می ‌کنید . سالن هایی که دارای تاییدیه پزشک هستند مراکز ایمن تری بوده و امکان انتشار  بیماری های عفونی در آن مراکز خیلی پایین تر است.

 

جمع بندی 

این روز ها انجام عمل میکروبلیدینگ یکی از مرسوم ترین عمل هایی است که اغلب بانوان برای اصلاح شکل و ظاهر ابرو هایشان انجام می دهد. در حقیقت این شیوه یک روش جدید در کلینیک ها و مراکز زیبایی می  باشد که در مدت زمان کمی بین مردم جای خود را باز کرده و از آنجایی که بیشتر مردم زیبایی صورتشان برایشان اهمیت زیادی دارد و معمولاً از فرم ابروهای خود رضایت ندارند  میکروبلیدینگ هم در کنار دیگر راه ها برای تغییر دادن حالت ابرو هایشان طراحی شده است.


دیدگاه کاربران
تماس و مشاوره رایگان
09331721326