کلینیک لادن

تفاوت تزریق بوتاکس مو و کراتینه چیست؟
تفاوت تزریق بوتاکس مو و کراتینه چیست؟
shape
تفاوت تزریق بوتاکس مو و کراتینه چیست؟ - کلینیک لادن مرکز زیبایی لادن

تفاوت بوتاکس مو و کراتینه

روش های مختلفی وجود دارد که ما برای زیبایی از آنها استفاده می کنیم. همچنین این روش ها چون متنوع هستند کلینیک های خاصی در این خصوص وجود دارند که می توانند به ما کمک کنند تا این روش ها را بر روی صورت و یا جای دیگر بدن مان پیاده‌سازی کنیم. در این خصوص می توانیم به روشی اشاره کنیم که بسیار معروف است. یکی از روش هایی که در خصوص زیبایی به کار می رود بوتاکس می باشد. در این مقاله ما می خواهیم تفاوت بوتاکس مو و کراتینه را بررسی کنیم و جزییاتش را نیز مورد بررسی قرار دهیم، پس تا انتها همراه ما باشید. بوتاکس برای مو

بوتاکس کراتینه چیست؟

در خصوص بوتاکس کراتینه باید بگویی مکه افرادی که بوتاکس کراتینه انجام می دهند بیشتر دارای موهای فر و وز هستند و می خواهند موهای خودشان را صاف کنند. همچنین بوتاکس کراتینه می تواند حالت مو را  حفظ کند. با توجه به اینکه در ساختار بوتاکس کراتینه فرمالدهید وجود دارد، این ماده می تواند تغییراتی را در ساختار مو به انجام برساند. در خصوص بوتاکس کراتینه باید در نظر بگیرید که این بوتاکس بیشتر در خصوص صاف کردن مو به کار می رود. این مورد نیز بسیار حیاتی می باشد که بوتاکس کراتینه توسط افرادی متخصص در این حوزه انجام شود. پس هر موقع که شما احساس کردید که موهای وز و خشکی و فری دارید می توانید از بوتاکس کراتینه مو استفاده کنید، چون تاثیرات بالایی دارد و می تواند حالت خوبی نیز به موهای شما بدهد و باید آن را به عنوان یک عامل مهم در نظر بگیرید. البته چون کراتین در این بوتاکس وجود دارد، باید در نظر داشته باشید که، این مورد یک نوع پروتئین می باشد که در ساختار مو ناخن به کار می رود. این پروتئین می تواند حجم هر بافتی از بدن را بیشتر کند. بیشتر بافت ها به خاطر این که کراتین در ساختار آنها وجود ندارد دچار تزلزل می شوند. البته شما نیز می توانید در خارج از روش های مربوط از کراتین نیز بهره‌مند شوید. معمولا کراتین مورد نظر بیشتر به خاطر ساختاری است که در نوع بوتاکس کراتینه دارد و می تواند تغییراتی را از این لحاظ بر موی افراد ایجاد کند. معمولا کراتین چون یک حجم دهنده است می تواند باعث شود تا شما به یک حجم خاصی از مو برسید. پس نباید استفاده از کراتینه مو را دست کم بگیرید. اگر به دنبال اطلاعات بیشتر در مورد بوتاکس هستید، می توانید محتوای تزریق بوتاکس کلینیک لادن را مطالعه کنید. تزریق بوتاکس مو  

بوتاکس مو چیست؟

تمامی افراد با شنیدن نام بوتاکس مو بیشتر به یاد چین و چروک هایی می افتند که روی صورت است و می خواهند از طریق آن پوست شان را از چین و چروک پاک کنند. حال بادی در خصوص بوتاکس مو بدانید که این مورد یک روش درمانی خاصی است که از طریق آن می توانید موهای آسیب دیده  خودتان را درست کنید. همچنین اگر موهای وز و یا خشکی دارید نیز می توانید از بوتاکس مو استفاده کنید. این روش دارای مواد شیمیایی خاصی نمی باشد. در داخل بوتاکس مو ما پروتئین و آمینو اسید و ویتامین و لیپید داریم. این نوع بوتاکس دارای یک روش درمانی خوبی است که می تواند انسجام در مو وریشه مو شود و باید آن را در نظر بگیرید. همچنین در داخل بوتاکس مو ما روغن خاویار و ویتامین B5 و ویتامین E وکلاژن را نیز داریم. این روش بیشتر باعث می شود تا موهای شما یک حالت مرطوبی به خودش بگیرد و باعث تغذیه مو و همچنین ترمیم مو می شو.د که فر بودن مو را نیز به طور کامل از بین می برد و باید آن را در نظر بگیرید. همچنین اگر موهای شما دارای مو خوره می باشد می تواند از سیستم بوتاکس مو به طور کامل استفاده کنید چون بسیار کاربردی می باشد و می تواند به شما کمک کند تا به یک زیبایی خاصی در موهای خودتان دست یابید و باید آن را در نظر داشته باشید. در صورتی که مو های شما مو خوره دارد و یا موهای  شما وز می شود  می توانید به سراغ روش بوتاکس مو بروید. همچنین باید در نظر داشته باشید که ماندگاری بوتاکس مو معمولا 2 تا 4 ماه را در بر می گیرد. از جهتی دیگر افرادی که بیشتر از رنگ مو و دکلره و سشوار و اتوی مو استفاده می کنند بهتر می توانند از بوتاکس نیز استفاده کنند. در واقع بوتاکس مو در این دسته از افراد می تواند به صورت مداوم باشد. در صورتی که از بوتاکس مو استفاده می کنید، می توانیم شامپوی ملایم و بدون سولفات را نیز در این خصوص به کار ببرید. همچنین باید در نظر داشته باشید که بوتاکس مو بیشتر به روشی انجام می شود که شما از طریق این روش می توانید حالت زیبایی را به خودتان و موهای خودتان هدیه کنید و باید آن را در نظر بگیرید چون از درجه اهمیت بسیار بالایی نیز برخوردار می باشد. بوتاکس مو چیست؟

ویژگی های بوتاکس مو و کراتینه

در خصوص بوتاکس کراتینه باید بگوییم که این بوتاکس دارای پروتئینی به نام کراتین می باشد. این پروتئین باعث می شود تا تمامی حالت های فر بودن و مو و دیگر مواردی که ممکن است برای موهای شما پیش بیاید از بین برود. معمولا در این حالت افرادی از کراتینه استفاده می کنند که می خواهند حالت های وز و فر شدن موهای خودشان را از بین ببرند. همچنین باید در نظر داشته باشید که برای انجام این کار باید به سراغ یک متخصص بروید. متخصص مورد نظر می توانید تمامی روش های خاص در خصوص بوتاکس کراتینه را روی موهای شما اجرا کند. در خصوص بوتاکس مو نیز باید بگوییم که این روش بیشتر برای افرادی است که می خواهند موهای صاف داشته باشد. همچنین اگر موهای شما حالت شکننده ای نیز می گیرد می توانید از بوتاکس مو استفاده کنید. این روش بیشتر دارای دوامی در حدود 2 تا 4 ماه می باشد. افرادی که بیشتر از رنگ مو و دکلره و سایر موارد در این خصوص استفاده می کنند می توانند از بوتاکس به عنوان یک عامل همیشگی جهت صاف کردن موهای خودشان استفاده کنند و باید این مورد را در نظر داشته باشید.

معایب بوتاکس مو و کراتینه

بوتاکس کراتینه و مو معایبی دارند که در این خصوص می توانیم به موارد زیر اشاره کنیم. اولین مورد این است که هزینه تزریق بوتاکس مو و کراتینه بالا می باشد. همچنین بعد از انجام آن باید بتوانید به صورت ظریف و دقیق از موهای خودتان مراقبت کنید چون بسیار مهم است. برای همین کار نباید به هیچ عنوان نباید بگذارید تا موهای تان تحت تاثیر عوامل بیرونی قرار بگیرند و باید از آن مراقبت کنید.

نتیجه گیری

در این مقاله ما تفاوت بوتاکس مو و کراتینه را بررسی کردیم و جزییاتش را نیز مورد بررسی قرار دادیم، در خصوص این دو مورد باید بگوییم که بوتاکس مو و کراتینه برای افرادی به کار می روند که میخواهند از شر موهای وز و خشک و فر و موخوره خلاص شوند. همچنین بوتاکس مو و کراتینه مو نیز دوام بالایی خواهند داشت و باید این دو مورد را در نظر داشته باشید.
دیدگاه کاربران
تماس و مشاوره رایگان
09331721326