کلینیک لادن

shape
بهترین دستگاه فیشیال صورت چیست؟ از کدام استفاده کنیم؟ مرکز زیبایی لادن

بهترین دستگاه فیشیال صورت چیست؟ بسیاری از افراد برای اینکه فیشیال صورت را انجام دهند به دنبال دستگاهی هستند که کمترین عوارض و همچنین هزینه کمی داشته باشد. در این مقاله ما به بررسی بهترین دستگاه برای فیشیال صورت پرداخته ایم. پس با ما همراه باشید.

بهترین مارک دستگاه فیشیال صورت

بهترین مارک دستگاه فشیال صورت هیدروفیشیال فوق حرفه ای موجود در بازار با اسم سوپر فیشیال اکسیژنو 7 کاره می توان در بازار تجهیزات زیبایی تهیه کرد. این دستگاه به نام مادرهمه ی دستگاه های فیشیال شناخته می شود.این دستگاه کارایی و تاثیر گذاری دستگاه های مثل هیدروفیشیال، آکوافیشیال،پلاژن ،آکواپیل و هایفو را دارا می باشد.

مزایای این دستگاه

دستگاه سوپر فیشیال 7 کاره یکی از بروز ترین دستگاه های فوق حرفه ای می باشد. دستگاه سوپر فیشیال اکسیژنو دارای مزایای زیر می باشد:

  • روشن کننده و سفید کننده قوی پوست بوسیله اکسیژن سازی دستگاه
  • لیفت و سفت کنندگی پوست های شل و افتاده با استفاده از RF چهار قطبی
  • ماساژور و رفع تیرگی زیر چشم با استفاده از دستهRFدو قطبی
  • استفاده از امواج مافوق صوت اولتراسونیک با تزریق مزو
  • پخش و نفوذ عمقی مواد تقویتی پوست با استفاده از دسته اکسیژن جت
  • درمان تخصصی پوست با استفاده از چکش های سرد و گرم
  • مخزن های مجزا مواد مخصوص
  • موتورهای قوی و کارایی های متفاوت

چرا دستگاه سوپر فیشیال نسبت به دستگاه های مشابه برتری دارد؟

دستگاه سوپر فیشیال حرفه ای اکسیژنو بروز و موثر ترین دستگاه حال حاضر ایران و جهان در نوع مشابه خود می باشد . این دستگاه از بهترین دستگاه های موجود در بازار می باشد که می توان برای فیشیال صورت در کلینیک و سالن های حرفه ای زیبایی و جوانسازی پوست از آن بهره برد. دستگاه هیدروفیشیال حرفه ای از بهترین و بروز ترین تکنولوژی روز دنیا در اجزای برخوردار می باشد. این دستگاه دارای موتورهای فوق العاده قوی و قدرتمندی می باشد که متقاضی  را از هر نوع دستگاه دیگر بی نیاز می کند.دسته های قوی و کاربردی با نتایج موثر فوق العاده جهت زیبایی پوست باعث شهرت و برتری این دستگاه شده است.دستگاه سوپر فیشیال اکسیژنو با در نظر داشتن معیارهای جهانی ساخته شده است و مورد تاییدیه سازمان های جهانی بهداشت را دارا می باشد.

معرفی دسته های دستگاه سوپر فیشیال: ترکیبی از دستگاه های پلاژن و هیدرا فیشیال

میکرو هیدرودرم

دسته میکرودرم آبریژن یا

میکرودرم آبریژن که ازآن به عنوان میکرودرم آبرسان هم نام برده می شود.،فرایند لایه برداری پوست را انجام می دهد.در میکرودرم ابریژن سری الماسی دستگاه با قدرت بر روی پوست کشیده می شود؛ ولی دستگاه سوپر فیشیال اکسیژنو از روشی جدید تر و با خطرکم ترنسبت به سری الماسی استفاده می کند که قدرت دستگاه را دو برابر می کند. چرا که از دسته حرفه ای برای انجام عمل لایه برداری پوست بهره می برد.

همچنین این دستگاه قابلیت استفاده از سرم ها و محلول های خاصه ی این دستگاه را دارد که با توجه به نوع پوست بیمار می شود آن را تجویز کرد و با استفاده از دستگاه سوپر فیشیال اکسیژنو به لایه های زیرین پوست تزریق کرد و در طول انجام این کار آلودگی های انباشته شده روی پوست را پاکسازی کرد و همزمان پوست را تغذیه و آبرسانی کرد. با استفاده از این دسته ها ، منافذ پوست پس از پاکسازی باز شده و این عمل موجب اکسیژن رسانی و تغذیه پوست می شود که در نتیجه منجر به سفید و روشن شدن پوست می شود. با این عمل پوست در معرض دو حالت ساکشن (مکندگی چربی و…) وآبرسانی قرار می گیرد.

دسته آراف چند قطبی جهت لیفت پوست

دسته آراف سوپر فیشیال اکسیژنو انرژی حرارتی بیو را به واسطه ی تبدیل انرژی با درجه ی زیاد (60-50 درجه سانتی گراد)به پوست انتقال می دهد و از این راه سلول های پوست را ریکاوری می کند و باعث بازسازی پوست و ترشح کلاژن در زیر پوست می شود. از دیگر کارایی های دستگاه سوپر فیشیال افزایش جریان گردش خون ،تخریب بافت های چربی زائد و متعادل کردن هورمون ها به کمک تحریک عروق خونی با منبسط کردن رگ ها و بالا بردن دمای بافت پوستی می باشد .عملکرد تحریک کلاژن سازی این دسته یکی از بروز ترین تکنولوژی روز دنیا جهت بهبود تعادل بین پوست و بدن می باشد.

دستگاه اولترا اسونیک

دسته اولتراسونیک

100تا 300 میلیون ویبره و ارتعاش با قدرت بالا در یک ثانیه ،فرایندی است که به تغییر ظاهروشکل بدن مهور است و این امر تنها توسط این دستگاه قابل به اجرا است که پوست لایه درم ، را به جذب مواد در بافت های پوستی ، زندگی مجدد و دوباره می دهد و به کمک این دسته به مویرگ های بدن جانی دوباره می بخشد و به عملکرد رگهای خونی قدرتی تازه و منحصر بفرد اعطا می کند. این عمل متابولیسم بدن را بالا می برد و ایمنی بدن را بهبود و بافت های چربی مضر را از بین می برد.

دسته اکسیژن CO2

دسته اکسیژن جت دستگاه با استفاده از اکسیژن و آب تحت فشار زیاد، قطره های مولکولی و خیلی ریز آب را به داخل لایه های پایین تر پوست انتقال می دهد که با این شیوه و فشار بسیار بالایی که دستگاه تولید می کند مواد مغذی پوست را از لایه اول پوست یعنی اپیدرم به لایه های پایین تر پوست یعنی درم نفوز می دهد و پوست را پاکسازی و خالی از هر آلودگی و چربی ها می کند و مواد مغذی را به لایه های زیرین پوست می رساند و از این راه به تولید دوباره سلول ها و کلاژن سازی کمک مفیدی می کند.

دسته اکسیژن جت مخصوص

این دستگاه با استفاده از تکنولوژی پیشرفته PSA یعنی Pressure Swing Adsorption این دسته به وسیله اتمی کردن اکسیژن توانایی نفوذ بالا و جذب آن را به پوست و رساندن اکسیژن به لایه های زیرین پوست بهبود می بخشد از دیگر کارها و مزیت های این دسته بهره گیری آن برای آبرسانی و تقویت بافت های پوستی می باشد.

کلام آخر

فیشیال صورت یک شیوه ی درمانی مرسوم و پرطرفدار برای مراقبت از پوست می باشد. Facial شامل چند راه درمانی جداگانه است که غالبا انجام تمام آن ها در زمان کمی امکان پذیر است. از لحظه ورود شما به سالن زیبایی تا زمانی که به پوستی جوان تر و صاف تر دست پیدا کنید، تمام فرایند فقط یک ساعت طول خواهد کشید و در طول این فرایند، شما احساس بسیار جالبی را تجربه خواهید کرد. فیشیال صورت می تواند آسان ترین و بهترین راهکار برای فرار از یک از هفته پر استرس و کاری باشد. از یاد نبرید که استرس می تواند به شکل مخربی بر روی پوست صورت شما تاثر بگذارد.

دیدگاه کاربران
تماس و مشاوره رایگان
09331721326