کویتیشن بازو، مزایا و عوارض احتمالی آن

کویتیشن بازو

کویتیشن بازو یکی از جدیدترین روش ‌های لاغری موضعی است. در روش لاغری با کویتیشن می‌ توانید بدون بی‌ هوشی و جراحی، چربی های نقاط مختلف بدن را از بین ببرید و اندامی متناسب و زیبا داشته باشید. کویتیشن بازو با استفاده از یک دستگاه انجام می شود. دستگاه کویتیشن بازو بر روی نقطه مورد نظر قرار می‌ گیرد و لایه های چربی انباشته شده بر روی هم را به تری گلیسیرید ها و اسید های چرب تبدیل می کند. چربی های آزاد شده از طریق سیستم لنفاوی بدن و مجاری ادراری دفع می شوند و از بین می روند. در این مقاله در مورد کویتیشن بازو صحبت کرده و مزایا و عوارض احتمالی آن را بیان می‎ کنیم.

کویتیشن بازو لاغری سریع بدون عوارض

کویتیشن بازو چیست؟

کویتیشن یک روش غیر تهاجمی برای از بین بردن چربی های موضعی است. چربی هایی که در نقاطی از بدن مانند شکم، پهلو ها، ران ها، بازو ها، قسمت پشت بدن، باسن و… جمع می شوند. این چربی ها نسبت به رژیم و ورزش بسیار مقاوم هستند و به راحتی از بین نمی روند.

راه های متعددی برای از بین بردن این چربی ها وجود دارد که یکی از راحت‌ ترین و ایمن ترین آن‌ها کویتیشن است. کویتیشن با استفاده از یک دستگاه انجام می شود و با تولید موج و ارسال آن به بافت های چربی، آن ها را از بین می برد.

امواج تولید شده توسط دستگاه کویتیشن انرژی بالایی دارند. این امواج از پوست عبور می کنند و بافت های چربی را مورد هدف قرار می دهند. غشای سلول های چربی در اثر فشار امواج وارد شده می ترکد و به تری گلیسیرید و اسید های چرب تبدیل می گردد. این مواد توسط سیستم گردش خون به کبد منتقل می شوند و پس از متابولیزه شدن، دفع می گردند.

معمولا به فرد توصیه می شود تا پس از انجام کویتیشن بازو، مقدار زیادی آب بنوشد تا چربی ها را هرچه سریع تر دفع کند.

مزیت های کویتیشن بازو 

از مزایای کویتیشن بازو این است که میتوان به صورت سرپایی در کلینیک انجام شود و نیاز به بی هوشی ندارد. فرد می تواند پس از انجام کویتیشن از جا بلند شود و به سر کار و زندگی خود برگردد. کویتیشن بازو نه تنها نیاز به استراحت ندارد، بلکه به فرد توصیه می شود تا پس از انجام درمان به مدت 45 دقیقه تا یک ساعت پیاده‌روی کند تا چربی های آزاد شده را زودتر از بدن دفع نماید.

لاغری با کویتیشن بازو یک روش غیر تهاجمی است. کویتیشن بازو به شما کمک می کند بدون عمل جراحی و درد بازوهایی زیبا و خوش فرم داشته باشید. البته به شرطی که یک کلینیک معتبر را برای این کار انتخاب نمایید و کویتیشن را زیر نظر یک پزشک حاذق و حرفه ای انجام دهید. برای دریافت نتیجه مطلوب باید جلسات کویتیشن را طبق نظر پزشک در زمان های تعیین شده، دنبال کنید.

تعداد جلسات کویتیشن بازو با توجه به وسعت ناحیه درمان و میزان چربی های انباشته تعیین می شود و معمولا 8 تا 12 جلسه طول می کشد.

اغلب افراد در همان جلسات ابتدایی تغییراتی را در بدن خود احساس می کنند، اما از جلسه ششم به بعد این تغییرات کاملا قابل مشاهده بوده و فرد متوجه از بین رفتن چربی ها و سفت شدن پوست خود می شود. اگر رژیم غذایی سالمی داشته باشید و ورزش را به صورت منظم دنبال کنید، می توانید نتیجه به دست آمده را به مدت طولانی حفظ کنید.

عوارض کویتیشن بازو

لاغری بازو با کویتیشن یکی از ایمن‌ ترین روش های لاغری موضعی است. همانطور که در گذشته از عوارض کویتیشن گفته بودیم؛ امواجی که توسط دستگاه کویتیشن برای بازو تولید می شوند، طول موج پائینی دارند و تنها سلول های چربی را مورد هدف قرار می دهند.

این امواج به بافت های دیگر بدن آسیبی نمی رسانند و مشکلی را برای انسان ایجاد نمی کنند. در واقع می توان گفت، کویتیشن بازو هیچ خطری برای انسان ندارد و عوارض آن نیز بسیار جزئی و نادر است. ممکن است پوست بدن در ناحیه بازو پس از انجام درمان کمی قرمز شود و فرد احساس سوزش داشته باشد که کاملا طبیعی است و پس از چند ساعت برطرف می شود.

علاوه بر این، چربی های رها شده در بدن باعث افزایش انرژی شده و سردرد و تشنگی را برای فرد ایجاد می کنند که آن هم موقتی است. در این موارد توصیه می شود مایعات زیاد مصرف کنید تا چربی های آزاد شده و مواد سمی ناشی از آن زودتر دفع شوند و علائم ایجاد شده سریع تر از بین برود.

کویتیشن بازو بدون زخم و عوارض

سخن پایانی

در گذشته به لاغری ران با کویتیشن پرداخته بودیم و در این مقاله در مورد کویتیشن بازو صحبت کردیم و اطلاعاتی در مورد نحوه انجام کار، مزایا و عوارض احتمالی آن در اختیارتان قرار دادیم.همان طور که گفتیم، کویتیشن یک روش لاغری موضعی است و از آن برای فرم دهی به بدن استفاده می شود. بنابراین، اگر چاق هستید یا اضافه وزن دارید، کویتیشن راهکار مناسبی برای شما نیست.

زمانی می توانید از این روش استفاده کنید که وزن مناسبی داشته باشید و تنها در نقاطی از بدن، مانند بازو، دارای چربی اضافی باشید. کویتیشن بازو به شما کمک می کند تا چربی هایی که نتوانسته اید با ورزش و رژیم لاغری آب کنید، از بین ببرید و بازوهایی کشیده و خوش فرم برای خود بسازید.

5/5- میانگین امتیازات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.