کلینیک لادن

آمپول غیر تزریقی بوتاکس
آمپول غیر تزریقی بوتاکس
shape
آمپول غیر تزریقی بوتاکس چگونه است؟ بوتاکس بدون تزریق ممکن است؟ مرکز زیبایی لادن
امروزه  بوتاکس یکی از بهترین روش های زیبایی به حساب می آید  که می توان آن را با توجه به عمق نیاز و در نظر گرفتن شرایط خود به صورت تزریقی یا غیر تزریقی انتخاب کرد. بوتاکس می تواند تاثیر خوبی بر چین و چروک های صورت شما داشته باشد. در این مقاله ما قصد داریم تا آمپول غیر تزریقی بوتاکس را با روش تزریقی آن مقایسه کرده و جزئیات را نیز مورد بررسی قرار دهیم، پس تا انتها همراه ما باشید تا اطلاعات بیشتری در مورد آمپول غیر تزریقی بوتاکس بدست آورید.  آمپول غیر تزریقی برای بوتاکس

آمپول غیر تزریقی بوتاکس چیست؟

با روند تکنولوژی ما شاهد پیشرفت های زیادی در حوزه زیبایی هستیم. یکی از نشانه های این پیشرفت ها، ظهور آمپول غیر تزریقی بوتاکس است. همانطور که از اسم این محصول  پیداست؛ نیازی به تزریق ندارد و شما می توانید از آن به طور مستقیم روی پوست و نواحی مورد نظر که دارای چین و چروک است استفاده نمایید. در چند دهه ی اخیر دانشمندان تحقیق و بررسی بیشتری بر روی آمپول غیر تزریقی بوتاکس انجام داده اند و هر روز به ابعاد جدیدتری از این علم نوین دست پیدا می کنند که حائز اهمیت است. بررسی های انجام شده نشان می دهد که آمپول غیر تزریقی بوتاکس تا حدودی به اندازه روش تزریقی آن، اثر بخش است.
بیشتر بدانید : بوتاکس چیست ؟ همه چیز درباره بوتاکس

نحوه عمل کرد آمپول غیر تزریقی چگونه است ؟

در خصوص نحوه عمل کرد این آمپول غیر تزریقی باید بگوییم که، این ماده  به طور مستقیم نواحی مد نظر شما را در بر میگیرد و آنها را پوشش می دهد.شما می توانید به طور مستقیم این آمپول را  روی نواحی دارای چین و چروک صورت، گردن و حتی دست هایتان به راحتی  استفاده نمایید. به طور کلی روش های جایگزین به خصوص در زمینه بوتاکس، تاثیرات مثبتی بر روی پوست دارند. در نهایت شما به راحتی نتیجه ای خواهید دید که از تزریق بوتاکس انتظار دارید. تفاوت آمپول بوتاکس غیر تزریقی با بوتاکس تزریقی چیست؟

این روش مناسب چه دسته افرادی است؟

اگر شما هم جزو آن دسته افرادی هستید که از انجام عمل های زیبایی و تزریق های گوناگون از جمله تزریق بوتاکس برای نواحی مختلف صورت خود واهمه دارید، این روش  به کمک شما آمده تا مشکلتان را به راحتی حل کند .
همچنین بخوانید : تزریق بوتاکس به بینی

تفاوت آمپول بوتاکس غیر تزریقی با بوتاکس تزریقی چیست؟

از مهمترین و بارزترین تفاوت های این دو روش می توان به تهاجمی و غیر تهاجمی بودن آن ها اشاره کرد. شما باید بدانید که:  در تزریق بوتاکس تمرکز فقط بر روی یک ناحیه خاص از عضلات ماهیچه ای شما می باشد؛ اما در روش غیر تزریقی، نواحی بیشتری از پوست که دارای چین و چروک است تحت تاثیر قرار می گیرد. نتیجه تزریق بوتاکس بعد از چند روز قابل مشاهده است اما در روش غیر تزریقی نتیجه بلافاصله قابل مشاهده می باشد. ماندگاری در تزریق بوتاکس خیلی بیشتر از روش غیر تزریقی آن است و تنها با سالی دو بار مراجعه به پزشک متخصص، شما را بی نیاز از سایر روش های جایگزین میکند، پس اگر خواهان تغییرات بلند مدت در ظاهر خود نیستید ما به شما آمپول های کاربردی که از قضا برای این نوع از نیازهای کوتاه مدت انسان به کار گرفته می شود را پیشنهاد می کنیم. در روش غیر تزریقی برای دیدن تاثیرات مربوطه دلخواه دیگر نیازی نیست که از زدن آمپول واهمه داشته باشید. بعد از استفاده درست و به موقع این آمپول ها شما شاهد تغییرات چشم گیری در جوانسازی و سلامت ظاهر چهره  خود خواهید بود. این روش می تواند در کمترین زمان ممکن کلیه چین و چروک های صورت شما را از بین برده و زیبایی ولطافت خاصی را در کنار نداشتن عوارض تزریق بوتاکس به شما ببخشد. تزریق بوتاکس معمولا عوارض بیشتری نسبت به آمپول غیر تزریقی آن دارد که در مواردی مناسب همه نیست . الان فکر نکنید که در هر شرایطی تزریق بوتاکس اصلا خوب نیست و به اشتباه بیافتید؛ نه اصلا این طور نیست، گاهی از اوقات یک قرص سرما خوردگی ساده اگر با مشورت دکتر، درست و به جا مصرف نشود هم دردسر ساز خواهد شد؛ پس در هر زمینه ای قبل از انجام آن کار از مشاوره  دکتر های زبده و متخصص استفاده کنید. شاید روش های بهتری با توجه به خواسته و شرایط شما پیشنهاد بدهند تا به نتیجه ی مطبوب خود زودتر دست پیدا کنید . برای درک بهتر مطلب و شناخت بیشتر بوتاکس مقالات مربوط به اون رو که جامع برای شما در سایت جمع آوری کردیم بخوانید. در تزریق بوتاکس به علت تهاجمی بودن، نواحی خاص؛ به صورت مستقیم  تحت تاثیر این ماده قرار می گیرند وممکن است بعد از تزریق، جریان سم بوتاکس به دلایل گوناگون از جمله:  تغییرات درونی یا مراجعه نکردن به متخصص، درست انجام نشدن تزریق و جدی نگرفتن مراقبت های بعد تزریق به جهات مختلف هدایت شود و شما را به دردسر بی اندازد. توجه داشته باشید در هر دو روش شما نیاز دارید به سراغ متخصصی بروید که بتواند خواسته های شما را به درستی برسی کند، به سوالاتتان پاسخ داده و در درست رسیدن به هدفتان راهنمای خوب و مثبتی برای شما باشد. به طور کلی آمپول غیر تزریقی بوتاکس تفاوت های زیادی با  تزریق بوتاکس دارد. بوتاکس موضعی بدون نیاز به تزریق بیشتر توسط پزشکان متخصص تایید شده است. آمپول غیر تزریقی بوتاکس چیست؟

کلام آخر

در این مقاله ما آمپول غیر تزریقی بوتاکس را بررسی کردیم و جزییات آن  را برای شما شرح دادیم .  باید این مورد را به یاد داشته باشید که تفاوت های روش غیرتزریقی با تزریق بوتاکس تا حدودی زیاد است و همه چیز باید با مشورت و مشاوره پزشک متخصص انجام شود تا شما به بهترین نحو ممکن نتیجه خاصی که میخواهید را به دست بیاورید.  
دیدگاه کاربران
تماس و مشاوره رایگان
09331721326